Премини към съдържание

Различна тема за АГУ


Препоръчано мнение

Какво ви е PΔ (Delta P) на ГИ.Аз съм с Фобос 1,рейка REAL 1,5 ома,изпатител томасето антарктик,дюзи 2,1мм.Моето PΔ е 1450 и пак след 4000 оборота се замисля доста,ускорението е доста плавно.Насртоивах и картата във време на движение но подобрение няма.Колата е Галант 2,5 автомат.

Редактирано от plamen nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за триене

 

Просто от любопитство: разреши ли проблема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.Проблема ми е че не знам на какво налягане да настроя редуктора.Мисля че имам проблем и с него но не съм сигурен.Бях с налягане 1200 но при високи обороти обръща на бензин и въобще не набираше след 4000обо,сега при налягане 1450,след 4000обо. набира малко по добре но налягането ми пада на 800.Изчетох една тема в руски сайт как да се разпробие изпарителя че да държи налягане но ме притеснява после да не вземе да вдигне много разхода.Другото което забелязвам е че температурата на газта ми е 50 градуса при 80 на мотора.Нормално ли е такава разлика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.Проблема ми е че не знам на какво налягане да настроя редуктора.Мисля че имам проблем и с него но не съм сигурен.Бях с налягане 1200 но при високи обороти обръща на бензин и въобще не набираше след 4000обо,сега при налягане 1450,след 4000обо. набира малко по добре но налягането ми пада на 800.Изчетох една тема в руски сайт как да се разпробие изпарителя че да държи налягане но ме притеснява после да не вземе да вдигне много разхода.Другото което забелязвам е че температурата на газта ми е 50 градуса при 80 на мотора.Нормално ли е такава разлика?

Сложи си друг изпарител,ако всичко до него е наред и дебита е достатъчен,не се хаби да го правиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...