Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Компютърна диагностика в Стара Загора


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Интересува ме има ли в Стара Загора проверен сервиз, на който мога да се доверя за компютърна диагностика на колата (carisma gdi).

Проблема е свързан със зареждането на акумолатора. Динамото не зарежда с постоянно напрежение, а подскача от нормалните (според специалистите, които ми продадоха акумолатора - 13,5-14V) до много ниски стойности - около 11V.

Прегледаха ми динамото и според техниците няма видими проблеми по него - диодния блок е наред, подмяна на релето не е дала резултат. Препоръчаха ми диагностика и ттова ме връща на въпроса от заглавието.

 

Поздрави и благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Интересува ме има ли в Стара Загора проверен сервиз, на който мога да се доверя за компютърна диагностика на колата (carisma gdi).

Проблема е свързан със зареждането на акумолатора. Динамото не зарежда с постоянно напрежение, а подскача от нормалните (според специалистите, които ми продадоха акумолатора - 13,5-14V) до много ниски стойности - около 11V.

Прегледаха ми динамото и според техниците няма видими проблеми по него - диодния блок е наред, подмяна на релето не е дала резултат. Препоръчаха ми диагностика и ттова ме връща на въпроса от заглавието.

 

Поздрави и благодаря предварително.

 

Чак проверен не знам ,аз съм ходил на СБАто и останах доволен,а гледам в профила ти пише Стара Загора/София така че ако пътуваш често по този маршрут отбий се в Пловдив при колегата Мilen_Z там със сигурност ще знаеш че е проверен,а и той е човека за GDI мотора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...