Премини към съдържание

Странни неща се случват.


Препоръчано мнение

Пътувайки днес по една от магистралите, от джипът се дочу страннен звук (силно свистене от предницата). Веднага отбих и спрях в аварийната лента, в момента на спиране свистенето намаляше, докато накрая спря със страшен хрупащ звук. До тук всичко ми е познато тъй като преди 2-3 години имах този проблем, свързан със соленоидните вакуумни клапани. Тогава ги свалих, почистих и всичко се оправи. Интересното обаче е, че след като тръгнахме, след 1-2 км всичко се повтори, този път бонус, километражът спря. След няколко километра, при 4-5 спиране, заради същият проблем, някакво реле цъкнало (аз лично не го чух) и в този момент спряха да работят всичките уреди по таблото, включително термоментър, компас и т.н.

Проверих бушоните, при полевият тест изглеждаха ОК, утре ще ги преслушам с мултицет.

Подсветката на таблото свети, но нито една от индикаторните лампи не. На уредите над таблото, дори и подсветката я няма.

 

Чичо Гошо намери един подобен резултат, там съветват да се смени арматурното табло, лично на мен ми звучи прекалено и в никакъв случай решение.

 

Ени съджешчънс?

Редактирано от Миткo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо, но се оказаха 2 10А бушона. Остава обаче въпросът, защо са се натоварили...

Моля темата да бъде изтрита.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...