Премини към съдържание

Джанти 15"


to6o4033

Препоръчано мнение

Продавам железни джанти 15" с между болтово разстояние 114.3 и централен отвор 67 две от джантите са с гуми, цена по споразумение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Продавам железни джанти 15" с между болтово разстояние 114.3 и централен отвор 67 две от джантите са с гуми, цена по споразумение.

Може и бартер за 14".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и бартер за 14".

Човек, имам 14" на галанта, дето искам да ги сменя с 15". Само 2 гуми ли имаш или 4? С какви гуми са, моите са зимни, ама ми идват ниски. Имаш ли път до София или Казанлък?

Редактирано от Large
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и сам съгласен на бартер обаче съм от Бургас трябва да измислим нещо с еконт

а ти колко джанти имаш и колко гуми има на тях и какъв размер.

Аз имам 5 и на петте имам гуми не са в цветущо състояние кам 3 мм граифер 4 те са зимни едната е лятна

185/65/14

пак казвам не са в цветущо състояние ама за едно лятно каране биват

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и сам съгласен на бартер обаче съм от Бургас трябва да измислим нещо с еконт

а ти колко джанти имаш и колко гуми има на тях и какъв размер.

Аз имам 5 и на петте имам гуми не са в цветущо състояние кам 3 мм граифер 4 те са зимни едната е лятна

185/65/14

пак казвам не са в цветущо състояние ама за едно лятно каране биват

Колега само 2 от джантите са с гуми и са 195/55/15",грайферът на гумите е 4мм. и за 2-3 лета ще те изкарат, ако искаш може да ги видиш в продавалника там съм ги качил също така ги има и в bazar.bg, но би ли качил и ти снимки за да видя джантите в какво състояние са, а ако стигнем до споразумение ще ми изпратиш твоите без гумите.

Ето линк към сайта http://prodavalnik.com/dzhanti-15-quot-za-mitsubishi-i40488183

Редактирано от to6o4033
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек, имам 14" на галанта, дето искам да ги сменя с 15". Само 2 гуми ли имаш или 4? С какви гуми са, моите са зимни, ама ми идват ниски. Имаш ли път до София или Казанлък?

Колега само 2 от джантите са с гуми и са 195/55/15",грайферът на гумите е 4мм. и за 2-3 лета ще те изкарат, ако искаш може да ги видиш в продавалника там съм ги качил също така ги има и в bazar.bg, но би ли качил и ти снимки за да видя твоите в какво състояние са в какво състояние са.

Ето линк към сайта http://prodavalnik.com/dzhanti-15-quot-za-mitsubishi-i40488183

Редактирано от to6o4033
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега само 2 от джантите са с гуми и са 195/55/15",грайферът на гумите е 4мм. и за 2-3 лета ще те изкарат, ако искаш може да ги видиш в продавалника там съм ги качил също така ги има и в bazar.bg, но би ли качил и ти снимки за да видя джантите в какво състояние са, а ако стигнем до споразумение ще ми изпратиш твоите без гумите.

Ето линк към сайта http://prodavalnik.com/dzhanti-15-quot-za-mitsubishi-i40488183

 

 

Здр. колега утре по обед мисля че ще успея да ти покажа снимки на джантите но трябва да ти ги кача в феисбук ако е за обяд ако става за вечерта мога да ти ги кача в форума само кажи дали за през деня или става за вечерта кам 7 до кам 9 ч. щото на работа мога само от телефона да ги кача

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колега утре по обед мисля че ще успея да ти покажа снимки на джантите но трябва да ти ги кача в феисбук ако е за обяд ако става за вечерта мога да ти ги кача в форума само кажи дали за през деня или става за вечерта кам 7 до кам 9 ч. щото на работа мога само от телефона да ги кача

Не е проблем и в фейсбук да ги качиш прати ми ги на л.с. Тодор Иванов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем и в фейсбук да ги качиш прати ми ги на л.с. Тодор Иванов

 

колега не можах да те намеря в фейсбук пробвай да ме намериш ти "Kle Klekle"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...