Премини към съдържание

Втулки за скоростна кутия за Carisma


Peter

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

имах проблем с влизането на задната скорост на Mitsubishi Carisma 1.6. От сервизът ми казаха да търся 2 втулки, които трябва да се сменят. Никъде за момента в София не успях да намеря, на места ми казват, че могат да поръчат и да ми ги доставят след 20 дена, което е доста време.

 

Затова някой ако продава Carisma на части или пък знае от къде да намеря такива втулки за скоростната кутия, ще съм благодарен да ми пише.

 

Мейл и телефон на ЛС.

 

Поздрави.

Редактирано от Peter
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

 

имах проблем с влизането на задната скорост на Mitsubishi Carisma 1.6. От сервизът ми казаха да търся 2 втулки, които трябва да се сменят. Никъде за момента в София не успях да намеря, на места ми казват, че могат да поръчат и да ми ги доставят след 20 дена, което е доста време.

 

Затова някой ако продава Carisma на части или пък знае от къде да намеря такива втулки за скоростната кутия, ще съм благодарен да ми пише.

 

Мейл и телефон на ЛС.

 

Поздрави.

по-добре намери майстор,който да ти оправи проблема става бързо,и без специфични части
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...