Премини към съдържание

Стартер SPACE WAGON 2.0 GLXi 4Х4


ZAPPA

Препоръчано мнение

Колеги, стартерът ми дава позиви, че ще се наложи ремонт. Поогледах и ми се струва, че достъпът до стартера ще е труден- отгоре е всмукателят, а отдолу скорости/раздатка.

 

Ако някой е свалял стартер на SPACE WAGON 2.0 GLXi 4Х4,1994 год., моля да каже как, за да не импровизирам. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам Спайс вагон 2,4i,от известно време ми прекъсва и онзи ден изгасна и не може да пали.Ако запали работи само на малки обороти и не може да се изфорсира.Ходих на диагностика и ми казаха че е от помпата.Смених помпата,но нямаше ефект.На таблото на компютъра не ми показва моментния разход на гориво.Моля ви за някакво инфо какво може да е и как да отстраня проблема.Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си близо до Пловдив я дръпни до Милен да ти я оправи, за София търси DJ-я. Други варианти май много нямаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам Спайс вагон 2,4i,от известно време ми прекъсва и онзи ден изгасна и не може да пали.Ако запали работи само на малки обороти и не може да се изфорсира.Ходих на диагностика и ми казаха че е от помпата.Смених помпата,но нямаше ефект.На таблото на компютъра не ми показва моментния разход на гориво.Моля ви за някакво инфо какво може да е и как да отстраня проблема.Благодаря предварително

Ако си близо до Пловдив я дръпни до Милен да ти я оправи, за София търси DJ-я. Други варианти май много нямаш.

 

 

То хубаво, ама темата ми е Стартер SPACE WAGON 2.0 GLXi 4Х4 - демонтаж :)

 

Аз търсех съвет от някой, дето вече е къртил стартер на достопочтен SPACE WAGON 2.0 GLXi 4Х4, от 1994 год . Пък ако не се намери напътствие ще го отскубна някак. :D

 

А колегата dander може да си отвори тема и му желая успешно разрешаване на проблема! :drinks:

Редактирано от ZAPPA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво, ама темата ми е Стартер SPACE WAGON 2.0 GLXi 4Х4 - демонтаж :)

 

Аз търсех съвет от някой, дето вече е къртил стартер на достопочтен SPACE WAGON 2.0 GLXi 4Х4, от 1994 год . Пък ако не се намери напътствие ще го отскубна някак. :D

 

А колегата dander може да си отвори тема и му желая успешно разрешаване на проблема! :drinks:

 

Здравей, колега.

 

Преди време ми се наложи да свалям стартера на моят вагон - 1989-та /двигател 4G63/ 4WD. Поради липса на канал го извадих "нагоре", но определено си е трудно. Реално две гайки /ако не бъркам са гайки - и шпилки откъм корпуса/ и кабелите и е "долу". При мен трудното дойде и от липсата на подходящи инструменти. Отне ми около час и половина "обикаляне" и "чупки в кръста".

Съвета ми е да ползваш и канал - по-добре се виждат някои неща отдолу. Е, няма да минеш и без напипване.

Спомням си че включих фенера на телефона и заснех на клип-че кое как изглежда, че все по тъмно го правех това качване-сваляне на стартера. Потърсих го из компютъра, но явно съм го затрил... Намерих само това

 

http://sturm44.snimk...387210.32243734

 

При мен всичко се отви и зави без особени проблеми.

 

Успех!

Редактирано от sturm44
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...