Премини към съдържание

Проблем със спирачното усилие!


МИХТИ

Препоръчано мнение

Видимо нямаше проблем ! :icon_hmm: Може вътре да има нещо . Не съм си играл да я режа за да разбера . Аз си мисля че може да има или отлагане или някаква ражда да е попаднала или някакъв боклук , някакво уплътнение - парче примерно . Но важното е ,че се оправи системата. В абс от тези клапани възможно ли е да е дефектирало нещо и да запуши ? Аз не съм отварял абс но стария беше мазен и от долната страна едната тапа беше излязла. Та си мисля за някакво сегментче или някакво износване да е натрупало нещо в тръбата.

Сетих се нещо ! Случвало ми се е и преди когато сменя стар тръбопровод - спирачен , много ръждив с нов .Спирачките се подобряват !! Което ме навежда на мисълта , че отслабените стени позволяват по - голямо разширение на тръбата и налягането намалява по системата ,а от там и усилието върху колелата.

Проблема при мене е ,че няма такава ръжда по тръбопровода на предните колела. За това мисля за отлагане някакво.

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...