Премини към съдържание

Спейс Стар 2004г 1.9 DID


ilia_67

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,когато разглобихме амортисьора за оглед,след като сглобихме всичко колата не можеше да потегли,оказа се че се е счупило вътрешно каре на полуоската(топчетата бяха изпадали в маншона).Събрахме отново всичко,но успях да мина едва десетина метра.Ако може да ме посъветвате какво да правя,разбрах че е много скъпо(ако изобщо се намери),може би втора употреба или рециклиране,ако има кой да ги прави.Направо съм болен,ще съм ви благодарен за съвети и мнения по въпроса !

Редактирано от ilia_67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,когато разглобихме амортисьора за оглед,след като сглобихме всичко колата не можеше да потегли,оказа се че се е счупило вътрешно каре на полуоската(топчетата бяха изпадали в маншона).Събрахме отново всичко,но успях да мина едва десетина метра.Ако може да ме посъветвате какво да правя,разбрах че е много скъпо(ако изобщо се намери),може би втора употреба или рециклиране,ако има кой да ги прави.Направо съм болен,ще съм ви благодарен за съвети и мнения по въпроса !

Оказа се че вътешни карета почти не е предлагат,а това което се предлага е много скъпо.Намерих полуоска(втора употреба)поне е оригинална,пълен комплект.Радвам се че всичко се оправи,до сега не ми се беше случвало. :mitsu-smiley: :icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...