Премини към съдържание

Съвместими части на Space Runner


Kumancho

Препоръчано мнение

Приятели можете ли да ми кажете от какви автомобили мога да си заменя задното окачване на Space runner-чето , някое друго мицогоше или примерно друг японец .. Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш за смяна по задното окачване? И какъв е Ранъра?

6 години карах Ранър и не съм пипвал нищичко по задното окачване, имам го налично - целия заден мост

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рънарчето е 97 набор не е 4х4 и е с дисковете трябват ми пружини носачи и амортисьори .. аз го карам от 2 години и съм много доволен :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С дискове отзад?

Да си призная - не съм го разглобявал. Носачите със сигурност са ОК, пружините - със сигурност са се склекали - все пак е 20 годишна

Амортисьорите бяха ОК. Ако искаш - ще ги огледам нещата сега през уикенда.

Какво и стана на колата, че трябва да ги сменяш всичките тези неща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми татко си я товареше стабилно тон тон и двеста .. а и аз съм си малко раладжия 1.8 16 клапана е и си се стреля ;д ами ще съм ти много благодарен ако помогнеш да реставрирам мицогоше че е в бокса от 2 месеца и нямам време да го оправям .. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще са същите носачите...... Не си спомням да съм виждал с дискове отзад. Ще видя какво ще измисля.

Моят старият е в Сливен, все не ми остава време да го разглобявам. Но поне ще огледам как седят нещата там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да съм виждал с дискове отзад.

За Германия, Австрия, Швейцария и Швеция са все с дискове отзад, твоята да не е Талянка ? ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Германия, Австрия, Швейцария и Швеция са все с дискове отзад, твоята да не е Талянка ? ..:)

Охх за съжаление е австриика и ръждичката маааалко я е напънала (една от причините за смяна на носачите)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Германия, Австрия, Швейцария и Швеция са все с дискове отзад, твоята да не е Талянка ? ..:)

Аз си падам по дами с южна кръв :-) Вече втора такава завъждам :-)

Ще стават ли носачите за неговата, че да знам какво да правя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си падам по дами с южна кръв :-) Вече втора такава завъждам :-)

Ще стават ли носачите за неговата, че да знам какво да правя

До колкото знам аз не стават освен ако не си ги купя направо с барабаните и да я побългаря малко :D но не съм сигурен ... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, батко ще каже.

Може да трябва с главините (барабаните), може да е различно жилото на спирачката...... маркучета....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, батко ще каже.

 

Вие каталози не ползвате ли бре ? ..:)

Носачите са еднакви, главините също, от там нататък кеф ти барабани да слагаш, кеф ти дискове ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами откакто детали.ру се видоизмениха...... нищо не мога да ползвам.

Нали съм индианец.

 

КОлега, нали ти казах, че Батко ми ще каже. Утре ще звънна да видя какво мога да организирам за свалянето им, хич няма да си играя да им свалят барабаните. Пусни на лични телефон, на който да ти звънна, когато знам някакъв резултат. Силно сенадявам да са тук в началото на другата седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами откакто детали.ру се видоизмениха...... нищо не мога да ползвам.

Нали съм индианец.

 

КОлега, нали ти казах, че Батко ми ще каже. Утре ще звънна да видя какво мога да организирам за свалянето им, хич няма да си играя да им свалят барабаните. Пусни на лични телефон, на който да ти звънна, когато знам някакъв резултат. Силно сенадявам да са тук в началото на другата седмица.

Не ми дава да ти напиша ЛС .. 0896185465 когато ти е одобно звънкай .

Благодаря много колеги ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...