Премини към съдържание

КАТ стартира акция "ЗИМА"


Препоръчано мнение

Вальо по горе добре го е написал,за виното и пръжките... :) .Само не разбрах кой за какво спори,май ти...нито съм писал да не се слагат зимни гуми(Наско сложи линк за Белгия,че отменят задължението за такива)даже напротив,всеки днес знае тези параметри на зимните гуми,и е редно да се съобразяваме...за да няма изненади на пътя.А пътищата са такива,каквито са...недостатъчно почистени и поддържани...сега.!Мога да си позволя това мнение,защото знам как беше,все пак имам почти 40 зимни истински сезона зад кормилото :icon_doh: .И не сравнявай,Варненските зими със наш'та тук...Все пак живея на почти 800м.н.в...и зимата е по продължителна..улицата до мен е толкова стръмна, асфалтирана,право нагоре по склона посока Копитото,че и при 2см заледен утъпкан сняг,и джипове не се справят...а е така,защото не е почистена навреме...С най добри пожелания,за безаварийно кормуване в предстоящия зимен сезон!

 

п.с.Аз съм с BARUM-Polaris 2,сега ще сложа по новите- 3.Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...