Премини към съдържание

Капаче на халоген


Препоръчано мнение

http://img33.imageshack.us/img33/8059/hqnu.jpg

 

 

Може ли да ме насочите откъде мога да си закупя тази липсваща част (дясно капаче) в София?

 

Не съм вярвал, че някой може да ми открадне капаче или както се казва тази част... : >

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много често крадена или падаща част... моята едната се загуби и не можах да намеря друга защото ми излезе прекалено скъпо. Беше нещо от сорта на 50 лева така че се хванах с нещо друго: Линк

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Май нещата отиват към варианта направи си сам : )

 

Все пак ще изчакам още малко време, ако случайно някой колега се появи с такива части от блъснат галант или нещо такова. По моргите няма галанти :)

 

 

Иначе има леки белези по бронята как са се мъчили да го изтръгнат това прословуто капаче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-бързо прибегнеш към моя метод, толкова повече ядове ще си спестиш. Недай си боже някой друг утре реши да ти вземе и другото капаче... ще ти потроши халогена. Големи цигани са тука!!! Едно приятелче пред тях му свалиха мигача от BMW-то. Колата я беше взел преди седмица :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...