Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

Изчетох всички теми свързани с аудио изхода на аутлендър, при което след като проверих дали и моя разполага с такава жица http://www.planetmobile.it/uploads/PkPaperinik/aux4.jpg

 

реших да ви попитам аджеба сега накъде. Видях че трябва някакъв адаптер, как се казва и от къде се купува. Отделно от това за свързване към този адаптер ще трябва ли някакъв преходник или нещо подобно? Ако някой се отзове ще съм му много благодарен че ме чака дълго пътуване а не ми се записват дискове пък и се бях засилил да си взимам FM трансмите, но не ми се иска.

Редактирано от algeiv
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

 

Изчетох всички теми свързани с аудио изхода на аутлендър, при което след като проверих дали и моя разполага с такава жица http://www.planetmobile.it/uploads/PkPaperinik/aux4.jpg

 

реших да ви попитам аджеба сега накъде. Видях че трябва някакъв адаптер, как се казва и от къде се купува. Отделно от това за свързване към този адаптер ще трябва ли някакъв преходник или нещо подобно? Ако някой се отзове ще съм му много благодарен че ме чака дълго пътуване а не ми се записват дискове пък и се бях засилил да си взимам FM трансмите, но не ми се иска.

Здравей, адаптера е плъг & плей и не трябват преходници. Номерът на частта е 8750А047. Това е и за видео, имаше и само за аудио, но не намирам номера в момента, но и този, който съм ти дал върши работа.

Редактирано от DqdoMraz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за отговора!

 

Търсих днес за такъв адаптер не намерих и си взех един трансмитер :D :D За сега съм доволен ще видим какво ще правя за по нататък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...