Премини към съдържание

Нелогично поведение при ускорение


Препоръчано мнение

Не издържах и днес си отворих ангренажа не го беше зацепил майстора добре с едно зъбче беше избягал. Сега върви на пушка има мощност и не харчи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И как го зацепи - точно на белезите ли, или както беше писано назад с един зъб напред(назад)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно на белезите той мотора е от германия не е отварян да се свалят ремъчните шайби или някакви други неща така че ми казаха че се зацепва точно на белези .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече с газов инжекцион - определено върви по-добре, а разхода е точно определен 8,2/100 - 90% извънградско, от които 20% с климатик :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Да поизтупам темата от прахта...

Дано е полезна информацията.

След 9 000 км пробег с Eneos 10W40 заедно със смяната на маслото реших да направя реглаж на клапаните на Колтчето. Каква беше изненадата ми като махнах капака на клапаните :icon_doh: :http://media.snimka.bg/s1/3686/033615948.jpg?r=0. Каква "отлична" австрийска поддръжка е имало горкото. Почистих мръсотията и регулирах хлабината на клапаните - резултата е налице: изчезна мудното ускорение и разхода си дойде на място - около 6.5/100 газ. Явно хлабината на изпускателните клапани е била много малка и като загреят може и да не са затваряли напълно. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запушени инжектори също може да доведе до този проблем... Имам един познат , който се оплакваше от същото нещо и се оказаха инжекторите..

Редактирано от To0ner
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...