Премини към съдържание

Притропване при првключване от 1 ва на 2 ра с


Препоръчано мнение

Здравейте, както писах в една друга тема от скоро притежавам Мицубиши 3.2 DID с ръчни скорости. И сега лека полека отстранявам проблеми, има няколко леко разбити втулки на предните носачи и някой друг тампон за смяна, но това е ясно ще ги сменя, но има и едно притропване като сменям от 1-ва на 2-ра скорост. Дали става въпрос за някои разбити тампони(щанги) или някакъв луфт в диференциала. Дали някой се е сблъсквал с подобен проблем, благодаря предварително за отделеното време, а аз от моя страна се ангажирам като отстраня проблема да пиша какво е било и да има полезна информация за потребители, които имат такъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шумът идва от задната част на колата сякаш има някакъв луфт

Луфта може да е от всякъде, вкл. и м/у ск. кутия и раздатката.......ако искате, елате да я погледнем......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте и от мен!

При по рязко подаване на газ, отзад се чува едно тропване. След оглед ми бе казано (и показано), че са отишли тампоните на диференциала. Искам да попитам за цените им, защото след кратко проучване ми излизат разни, но с много голяма разлика!

Предложиха ми два варианта:

- оригинални 195 лв броя. Тези били с някакъв болт или нещо подобно и се навивали директно!

- менте 85 лв. - като в случая е само тампон който трябва да се набие на мястото на предишните!

 

от друго място ми дадоха следните цени:

- MR594994 - 68 лв.

- MN100065 - 68 лв.

 

Като ги потърсих по горните номера, в нета ги намерих по 40 лв (производител Mitsubishi) !??

 

Къде е истината? Колко би трябвало да ми излезе смяна на двата тампона на диференциала (части и труд)

 

Благодаря предварително :)

 

П.П. Mitsubishi Otlander 2004. 2.0, 136 коня

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...