Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Скоростна кутия Eclipse G1 СПЕШНО!


Препоръчано мнение

Здравейте колеги

преди месец търсек спешно скоростна кутия за моя мицузавър, но се отказах. сега пак се заех да го оправям, двама колеги вече ми предложиха скоростни кутии но се оказа,че не са като мойта. http://hogfather.sni...skorosti.739753 ето снимка на която се виждат как се захваща.

цял ден търся във сайтове как да намеря точната скоростна кутия за моя двигател и нищо не мога да намеря, нвсякаде са различни.

еклипса е 92г. предно предаване, най-слабия модел от серията. 2те кутии които видях до сега, изглеждат по-големи от мойта.

ако някой може да ми помогне да намеря точната кутия или има такава кутия нека пи6е или ми се обади: 0888 93 7891. Георги

мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

преди месец търсек спешно скоростна кутия за моя мицузавър, но се отказах. сега пак се заех да го оправям, двама колеги вече ми предложиха скоростни кутии но се оказа,че не са като мойта. http://hogfather.sni...skorosti.739753 ето снимка на която се виждат как се захваща.

цял ден търся във сайтове как да намеря точната скоростна кутия за моя двигател и нищо не мога да намеря, нвсякаде са различни.

еклипса е 92г. предно предаване, най-слабия модел от серията. 2те кутии които видях до сега, изглеждат по-големи от мойта.

ако някой може да ми помогне да намеря точната кутия или има такава кутия нека пи6е или ми се обади: 0888 93 7891. Георги

мерси предварително

Така снимана, няма как да ти помогнем, има си номер на кутията,нещо от сорта на F5M32....или 33......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 3 месеца ...

здравеите колеги продавам такав еклипсе на части всичко си е на него и работи каде да намеря този номер за да я проверя дали става за някои от вас ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте!

Появи се шум в скоростите на моя Еклипс 2G, 2.0, 150 коня, 1998г, когато колата е в движение на която и да е предавка съвсем леко се чува леко виене като на лагер. Интересува ме подобни проблеми някой имал ли е и от кой модели са взаимнозаменяеми кутиите, мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Появи се шум в скоростите на моя Еклипс 2G, 2.0, 150 коня, 1998г, когато колата е в движение на която и да е предавка съвсем леко се чува леко виене като на лагер. Интересува ме подобни проблеми някой имал ли е и от кой модели са взаимнозаменяеми кутиите, мерси предварително!

ако е това ,за което се сещам - това се прави, цената ще е към 550 лв. всичко.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...