Премини към съдържание

Мицубиши Спейс Стар 1.3 бензин палене


dido 4939

Препоръчано мнение

Колата ми не иска да запали, на таблото не светят индикации за грешка, обаче до свещите въобще няма ток, Стартера върти без резултат. Нъкой може ли да ми даде идея

Редактирано от dido 4939
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми не иска да запали, на таблото не светят индикации за грешка, обаче до свещите въобще няма ток, Стартера върти без резултат. Нъкой може ли да ми даде идея

Комутатор или бобина......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кирилица!

Редактирано от Светльо Ангелов
Кирилица!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кирилица!

Последно предупреждение!

Редактирано от Светльо Ангелов
Кирилица!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

propusnah da kaja ,che do benzinovata pompa sashto njma tok.a tj e zdrava.Izvinjvam se che pisha na latinica.

Кирилица колега.........

Е, тогава е друго, ако няма и ток до помпата, тогав а си виж главното реле или бушоните за ЕКУ-то.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, че писах във форума на латиница , но кирилицата се е поизтрила на клавиатурата. А сега на въпроса за колата , мой съсед я тества на компютър и се установи, че няма грешки, имобилайзера работи, успя да включи бенз. помпа от лаптопа и установихме, че се губи връзката между ключа и компютъра на колата, бушоните са здрави, но не знам къде се намира главното реле

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, че писах във форума на латиница , но кирилицата се е поизтрила на клавиатурата. А сега на въпроса за колата , мой съсед я тества на компютър и се установи, че няма грешки, имобилайзера работи, успя да включи бенз. помпа от лаптопа и установихме, че се губи връзката между ключа и компютъра на колата, бушоните са здрави, но не знам къде се намира главното реле

При теб са две отделни релета ,намират се под и леко в страни от пепелника,най долу - трябваше май да се свали централната конзола, две черни релета са закачени с по едно винче 10-ка......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...