Премини към съдържание

Ударен


Dimoz@ta

Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Днес ми се случи нещо, което съм сигурен че дразни много от вас! И това е някой да ви забърше колата ... И така това се случи и на мен и отзад бронята ми е одраскана и то доста? Чувал съм че се махат тези драскотини със Паста и полиране? Може ли да ми препоръчате нещо? Или да ми помогнете по някакъв начин! Благодаря предварително!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ако има по-сериозни наранявания на бронята.. номера с пастата трудно ще стане. Аз имам същите проблеми, няколко пъти са ме драскали на паркинг, а веднъж и майка ми закачи колата. Мислех някакъв такъв номер в началото, но след това се отказах и ще го караме с обработка на местата и боядисване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Днес ми се случи нещо, което съм сигурен че дразни много от вас! И това е някой да ви забърше колата ... И така това се случи и на мен и отзад бронята ми е одраскана и то доста? Чувал съм че се махат тези драскотини със Паста и полиране? Може ли да ми препоръчате нещо? Или да ми помогнете по някакъв начин! Благодаря предварително!

Здравей колега,при мен се случи същото само,че аз бях виновния ,ударих леко друг автомобил на заден ход,като леко счупих задния ляв стоп,леко левия калник около стопа и бронята долу.Майстора изправи и пръсна ремонтираното и всичко е наред.При добър майстор всичко ще се оправи.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...