Премини към съдържание

Долни Кори за Двигател и Пружини на Галант


sorry

Препоръчано мнение

Весела Коледа Колеги!

Колеги, мога ли от някъде и от къде да си намеря долни кори за двигателя на Галанта ми 98г и тъй като има спортно окачване и е нисичка за пътищата във Видин и легналите ни полицай, дайте идея как да си я вдигна малко. Не искам да слагам оригинални пружини понеже ще е доста висока и няма да има визията която искам. Нещо средно да бъде. В момента Предната броня е на 4 пръста от асфалта. Ако имате някакви идей ще се радвам да ги споделите. Благодаря ви :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа Колеги!

Колеги, мога ли от някъде и от къде да си намеря долни кори за двигателя на Галанта ми 98г и тъй като има спортно окачване и е нисичка за пътищата във Видин и легналите ни полицай, дайте идея как да си я вдигна малко. Не искам да слагам оригинални пружини понеже ще е доста висока и няма да има визията която искам. Нещо средно да бъде. В момента Предната броня е на 4 пръста от асфалта. Ако имате някакви идей ще се радвам да ги споделите. Благодаря ви :)

Аз имам такива пружини като за тебе, ако те интересуват пиши ЛС, а за корите виж тука http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=23801

Редактирано от seducer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...