Премини към съдържание

Проблем с 5-та скорост


lanser2000

Препоръчано мнение

Здравейте :) става въпрос за лансер 94та 2.0 дизел. проблема е,че когато включа на 5-та и след 2000 оборота при подаване на газ,петата изключва. Ако държа лоста на скоростите,няма проблем,движи се на пета. карам я така от 1 година и свикнах,но искам да я продам,защото на нафта вече не ми е изгодно,а с тази повреда никой не би я купил,а иначе колата е перфектна външно и технически. Някой знае ли какъв точно е проблема, трябва ли да се сваля скоростната кутия ( казаха ми,че петата скорост е с капаче отстрани на корпуса на ск. кутия ) и горе долу с какви средства би се оправил проблема ?

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши с Главни букви! Следва предупреждение!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте :) става въпрос за лансер 94та 2.0 дизел. проблема е,че когато включа на 5-та и след 2000 оборота при подаване на газ,петата изключва. ако държа лоста на скоростите,няма проблем,движи се на пета. карам я така от 1 година и свикнах,но искам да я продам,защото на нафта вече не ми е изгодно,а с тази повреда никой не би я купил,а иначе колата е перфектна външно и технически. някой знае ли какъв точно е проблема, трябва ли да се сваля скоростната кутия ( казаха ми,че петата скорост е с капаче отстрани на корпуса на ск. кутия ) и горе долу с какви средства би се оправил проблема ?

Изядена е муфата на 5-та скорост, на тези скорости е така, не само на твоята, и Спейс Вагоните от същите години е така.........трябва да си намериш всичко за 5-та скорост ,от друга кутия........не се сваля скоростите, освен ако привода не се е счупил........намерете си муфата, хъба, предавката заедно с кученцата......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изядена е муфата на 5-та скорост, на тези скорости е така, не само на твоята, и Спейс Вагоните от същите години е така.........трябва да си намериш всичко за 5-та скорост ,от друга кутия........не се сваля скоростите, освен ако привода не се е счупил........намерете си муфата, хъба, предавката заедно с кученцата......

Благодаря ти за отговора. трудно ще намеря такава скоростна кутия,а ако намеря,още по-малко вероятно е да ми свалят частите само за 5та скорост :(

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши с Главни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...