Премини към съдържание

Смяна на верига Pajero 4


Препоръчано мнение

Здравейте приятели. Някой да е сменял верига на новото паджеро - или само аз съм карък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте приятели. Някой да е сменял верига на новото паджеро - или само аз съм карък.

Здравей,малко късно видях въпроса ти,но въпреки това реших да драсна два реда.Аз си купих Паджеро 4 преди 5 месеца и съответно му направих диагностика,поради странен резонансен шум при определени обороти.След няколко неуспешни опита за диагностика при различни "специалисти" и все различни мнения,накрая го закарах в Ратола София и ми казаха - верига(препоръчително)и зъбно колело на колянов вал(задължително).Смених и веригата (комплект),да чукна на дърво всичко е наред.Колата е на 170 000 км.,незнам дали е сменяна преди,внос от Италия.Всичко ми излезе 1500лв. с труда.По принцип и в Ратола и в Балкан Стар ми казаха - по препоръка на производителя между 200000 и 300000 км-смяна на верига.Лошо че твоята не е изкарала толкова.Дано съм бил полезен!Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...