Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Имам проблеми с релетата за подгряващите свещи..!След като запаля джипа..след известно време се чува постоянно щракане на релетата..и така гася,паля докато не престанат да щракат. Модела на джипа е Паджеро 2 JLS 2.500 дизел 1992 г...Благодаря предварително на тези които могат да ми помогнат..за някаква информация..! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега!Ako подгряващата ти система е от тип super quick glow(разпознава се по това,че нямаш лампа за подгряването на таблото и по двете релета до акумулатора)това е нормално,тя така работи,включва и изключва подгряването няколко пъти,когато мотора е студен!Другата особеност е че свещите ти са бързонагряващи и са 6.2v!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега!Ako подгряващата ти система е от тип super quick glow(разпознава се по това,че нямаш лампа за подгряването на таблото и по двете релета до акумулатора)това е нормално,тя така работи,включва и изключва подгряването няколко пъти,когато мотора е студен!Другата особеност е че свещите ти са бързонагряващи и са 6.2v!

 

Незнам каква ми е подгряващата система..както казваш ти..с две релета е..но като запаля..има едно доста учестено щракане на релетата..! Това което ти мии казваш е така..като запаля..включват и изключват, но самото щракане немога да си обесня от какво е, защото е доста учестено.Под самите релета има друго реле..незнам за какво служи..с големина на кутия цигари..и става доста топло..да не би да е във нега проблема..!? Все пак ти благодаря..! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи,запали студен мотора и ако чуеш 5-6 щракания на релетата при което оборотите се менят леко,значи всичко е ок!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи,запали студен мотора и ако чуеш 5-6 щракания на релетата при което оборотите се менят леко,значи всичко е ок!

[/quot

Добре ще пробвам и щее видя.!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги! Имам проблеми с релетата за подгряващите свещи..!След като запаля джипа..след известно време се чува постоянно щракане на релетата..и така гася,паля докато не престанат да щракат. Модела на джипа е Паджеро 2 JLS 2.500 дизел 1992 г...Благодаря предварително на тези които могат да ми помогнат..за някаква информация..! :)

 

колега и аз го имах същия проблем с джипката прецакани са релетата постояно щракаха като запалиш.замениха ми ги с фордово реле 12 волта..... обаче тази година си изгорих свещите сам понеже си купих свищи по номера на рамата на джипката и те излязоха 6волта. обаче забравих за релето

и я върнах в сервиза да ми я дооправят.ако имаш добър електротехник съвета ми е да го оставиш да си свърши работата.някой път евтиното излиза двойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз го имах същия проблем с джипката прецакани са релетата постояно щракаха като запалиш.замениха ми ги с фордово реле 12 волта..... обаче тази година си изгорих свещите сам понеже си купих свищи по номера на рамата на джипката и те излязоха 6волта. обаче забравих за релето

и я върнах в сервиза да ми я дооправят.ако имаш добър електротехник съвета ми е да го оставиш да си свърши работата.някой път евтиното излиза двойно.

Колега при мен проблема беше същия и слагах какви ли не релета от морги и ми го оправиха в сервиза на мицубиши за 100 кинта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...