Премини към съдържание

Продавам Mitsubishi Galant 98, 2.0 Sport Edition


Препоръчано мнение

Колеги Здравейте. От доста скоро съм собственик на автомобила и за жалост ми се налага да се разделя с него поради финансови причини. Галанта е закупен в началото на септември месец тази година нов внос от Германия. Има външен спортен пакет и спортно окачване. Двигателя е 2.0, 136 к.с. На цвят се води лилаво, много готин цвят . Доста забележим автомобил заради уникалната визия на Галант допълнена с раздутите брони, прагове и спойлер на спорт пакета .Много запазен автомобил в добро състояние за годините си. С чисто нови гуми 15-ки , ДОТ 19 седмица 2011 година. Всичко по колата работи идеално. Забелшките и са че съединителя е за смяна, но него ще го сменя другия месец, а ако някои има интерес по рано правя коментар на цената. Запазен е доста автомобила. В момента е на 104000 км. но всички знаем че едва ли е така. Като цяло колата много си ми харесва но имам нужда от пари за това я продавам, инъче щях да си я оставя заради уникалния вид. Забравих да кажа че е с карбоново табло. Който се интересува за повече инфо да звъни на телефона посочен по долу, понеже не засядам много пред компютара.

 

 

Цена. 4700 лв.

Телефон. 0896710753 -- Георги

Снимки тук http://shadowlesss.snimka.bg/automobiles/mitsubishi-galant.715776

Редактирано от shadowlesss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...