Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Навигационната система


Dimoz@ta

Препоръчано мнение

Здравейте :) Искам да попитам нещо относно Навигационната система на Space Star ,понеже имам диск с навигация обаче за Австрия, Швейцария и Италия и се чудя дали мога да си взема и на България ? някакви съвети ? насоки от къде да си взема ? или изтегля ? Благодаря предварително , Колеги ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Искам да попитам нещо относно Навигационната система на Space Star ,понеже имам диск с навигация обаче за Австрия, Швейцария и Италия и се чудя дали мога да си взема и на България ? някакви съвети ? насоки от къде да си взема ? или изтегля ? Благодаря предварително , Колеги ! :)

 

Единствено в Балкан Стар или Ратола биха могли да ти предложат нещо. Може би има и някаква пиратска която може би е съвместима но не знам най - добре питам по оторизираните сервизи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Официална карта за тези навигации няма, не е разработвана и никога не е продавана. Почти нищо няма като покритие от балканския полуостров. Не съм чул за съвместима карта, но е възможно и да има.

 

Значи колега ти остава варианта да намериш някакъв диск с карти който да е съвместим с твоята навигация или друго е да си купиш отделна навигация :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tази навигация може да тръгне ,само с допълнителна преработка или казано с дорълнителна памет.Диска няма кой да го разбие на този етап,така че вземи си един навигатор за 100 лева.

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 3 години ...

Предлагам всичко за Оригинални MMCS (HDD) Навигации. Устройствa, Хард Дискове, Обновяване на Карти и Software.

двд за грандис навигация има ли/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...