Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Аварийки


Препоръчано мнение

Здравейте, имам проблем с аварийките на Mitsubishi Colt V 1300 GL 2000-та година. Предполагам, че е от релето, но не съм сигурен. В магазините за японски авточасти не продават такива букси, можете ли да ми кажете от къде мога да намеря или ако не е от релето от къде може да е проблема? Благодаря предварително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мигачите работят ли? Ключа проверен ли е? Мисля, че там е проблема, ако имаш мигачи и здрав предпазител.

 

Трябва след като е натиснат бутона да свързва и двата мигача към "релето" и променя източника на захранване да не е през контактния ключ, а през отделен предпазител.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какъв точно ти е проблема с аварийните ?

Иначе реле букса от някой друг Колт на части ?

 

Не работят въобще. Видях, че не е от бушоните, така че най-вероятно съм за ново реле. Иначе исках да видя дали има друг варянт преди да започна да търся по моргите за някой друг Котл на части, благодаря все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мигачите работят ли? Ключа проверен ли е?

 

Мигачите работят, когато натисна бутона за аварийките обаче спират да работят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разцъкай ключа бързо няколко пъти с молитва да се оправи, после извади предпазителя, защото може да изглежда здрав, но да е изгорял. Слагаш го и проверяваш за нагорели пластини на гнездото или да влиза хлабаво. После сваляш бутона и на конектора трябва да имаш постоянни 12V. Ако ги има пробваш с разглобяване на ключа или с нов.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...