Премини към съдържание

Разход на гориво


Препоръчано мнение

Здравейте,имам Мицубиши Каризма 1.6,90 к.с. бензин 1997 г. и имам проблем с него,дава ми голям разход на гориво,сега е лято и гори 12/100,а през зимата 16/100,аз съм от Свищов и съм обиколил всички майстори в града и всичките само ми вземат парите,сменят различни неща,диагностики и правиха и накрая тя продължава да си гори много,ще съм много благодарен ако някои може да ми каже какво да направя за да мога да я оправя?или да ме насочите към някои сервиз в околните градове(Русе,Плевен,В.Търново)?Благодаря ви предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж в Плевен, до колелото - което дели пътя към КАТ и МЕТРО. В пит стопа - търсиш Емил....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aко имаш път до Варна, колега, се обади - аз съм със същата Каризма. Поздрави :)

Ако наистина ми се наложи да идвам към Варна някой път ще ти се обадя да се видим, а твоята как е с разхода?

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина ми се наложи да идвам към Варна някои пат ще ти се обадя да се видим,а твоята как е с разхода?

Нямаш грижи. Ами аз от скоро я имам, но до момента, което съм засякал е 8-9(аз знам как да го сваля и по-надолу, но трябва да събера някой друг лев още :D ), ест.зависи от десния крак и дали я карам с пуснат климатик :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...