Премини към съдържание

Дисплей на Каризма 1.9 ТД 1999г.


Препоръчано мнение

От няколко дни съм член на форума и не съм сигурен дали не се повтарям с въпроса си.Доста прочетох ,но не открих нищо.Интересува ме дали на дисплея може да се появи друга информация освен външна температура ,дата и час.Не съм с оригинален плеър. Изпробвах този метод:"За дисплея:

Пъха се ключът (не се завърта)

Натиска се и се държи безцветното копче под дисплея на компютъра - (reset-а)

Докато държим копчето, завъртаме ключа, така че да светнат индикаторите по таблото (не се запалва автомобила)

все още държейки натиснато безцветното копче, натискаме бутона в дясно - SET,

с който се превключва между трите показания (среден разход, оставащи километри , средна скорост).

Избраното ще седи така докато не се смени отново по тази процедура. ". Нищо не се промени. Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

От няколко дни съм член на форума и не съм сигурен дали не се повтарям с въпроса си.Доста прочетох ,но не открих нищо.Интересува ме дали на дисплея може да се появи друга информация освен външна температура ,дата и час.Не съм с оригинален плеър. Изпробвах този метод:"За дисплея:

Пъха се ключът (не се завърта)

Натиска се и се държи безцветното копче под дисплея на компютъра - (reset-а)

Докато държим копчето, завъртаме ключа, така че да светнат индикаторите по таблото (не се запалва автомобила)

все още държейки натиснато безцветното копче, натискаме бутона в дясно - SET,

с който се превключва между трите показания (среден разход, оставащи километри , средна скорост).

Избраното ще седи така докато не се смени отново по тази процедура. ". Нищо не се промени. Благодаря предварително!!!

Това Мицубиши е с новата маска и с големия дисплей .Ако някой кара такова, кажете поне какви данни показва дисплея. От книжката на колата не мога много да разбера, дали средния разход на гориво е възможен само за бензиновите мотори или и за дизела.Слаб ми е италианския. Със сигурност датата е само за TD.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

На моят компютър се изписва час, външна температура и среден разход / среден разход на сто / оставащи километри в зависимост от настройката.

Аз съм без оригинален плеър, но по описания метод стойностите се смеят, среден разход / среден разход на сто / оставащи километри, без проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

На моят компютър се изписва час, външна температура и среден разход / среден разход на сто / оставащи километри в зависимост от настройката.

Аз съм без оригинален плеър, но по описания метод стойностите се смеят, среден разход / среден разход на сто / оставащи километри, без проблем.

Благодаря за обяснението !

Аз мога само да си настройвам часа,датата и контраста. Взех да се съмнявам дали ми е свързано правилно CD-то. От книжката на колата, чрез преводача, успях да разбера това:

NOTA

Per i veicoli senza impianto audio originale MITSUBISHI, е possibile modificare a proprio piacimento solo l'unita

del consumo medio di carburante.Premere il pulsante (M) tenendo premuto il pulsante (A) per attivare la funzione di selezione dell'unita di visualizzazione.(За превозни средства без оригиналния аудио MITSUBISHI,се променя по желание устройството само среден разход на гориво.Натиснете бутона (M), като задържите натиснат бутона (A) за да активирате дисплея за избор.)

Да не би да бъркам аз нещо, но пак ще опитам и по двата метода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Stivie не се мъчи, имам същата каризма и аз съм се борил със същия проблем, докато не се сложи оригинално CD или каквото е за модела ще си гледаме само температурата, датата и часа. От оригиналното се управлява какво да ти показва на дисплея и понеже е с отделен кабел за връзка няма как да ти пусне инфо от компа към дисплея. Тази информация се изписва с помощта на бутон "DISP" мисля че беше на оригиналния приемник. Ако някой е намерил друго решение по този въпрос и аз ще съм му благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Stivie не се мъчи, имам същата каризма и аз съм се борил със същия проблем, докато не се сложи оригинално CD или каквото е за модела ще си гледаме само температурата, датата и часа. От оригиналното се управлява какво да ти показва на дисплея и понеже е с отделен кабел за връзка няма как да ти пусне инфо от компа към дисплея. Тази информация се изписва с помощта на бутон "DISP" мисля че беше на оригиналния приемник. Ако някой е намерил друго решение по този въпрос и аз ще съм му благодарен.

Явно няма и затова ще си караме така. Все пак благодаря!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Явно няма и затова ще си караме така. Все пак благодаря!!!

 

 

Погледнете тази тема, може да ви е полезна !

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=24087

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...