Премини към съдържание

Нов собственик на Мицубиши Колт 5


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Първо да кажа,че имах проблем с регистрацията във форума,като ми даваше грешка за отговора на въпроса за старата столица на БГ.И тъй като не можах да се регистрирам по редовния начин сега използвам акаунта на една позната която вече не кара кола от марката и лично ми позволи да го ползвам.Бих искал с помощта на някой модератор да си направя нормална регистрация.

Иначе искам да се похваля за новата придобивка на жена ми от която до момента(две седмици) съм приятно изненадан основно като екстри за модела и мотора.Колата е Колт 5, 1.3 бензин 99 год..Като кола втора ръка има някои дребни неща за дооправяне.Например фаровете за мъгла събират вода.Искам да попитам има ли възможност да се оправят по някакъв начин или трябва да търся втора употреба.Още докато я взех и беше с чуждите номера, доброжелатели ми изскубнаха лайсната на предното стъкло от пасажерската страна.Колата е с алуминиеви джанти като на едната и липсва капачката.Ако някой има излишна такава искам да я купя.Ами това е за начало.

Поздрави!post-4867-008996600 1332575501_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е честита новата придобивка. Относно регистрацията - беше Велико Търново,но не помня дали имаше някаква особеност в изписването :). Следи темата за срещи във Варна и се надявам да се видим скоро :rulez:

Редактирано от iskrata78
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е честита новата придобивка. Относно регистрацията - беше Велико Търново,но не помня дали имаше някаква особеност в изписването :). Следи темата за срещи във Варна и се надявам да се видим скоро :rulez:

Колега iskrata78,Благодаря за помоща за регистрацията.raycooper вече е ico_kosara007 и предният акаунт вече нама да го ползвам.Бих посетил някоя среща, защото имам някои въпроси относно поддръжката на колата.Къде се събирата във Варна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега iskrata78,Благодаря за помоща за регистрацията.raycooper вече е ico_kosara007 и предният акаунт вече нама да го ползвам.Бих посетил някоя среща, защото имам някои въпроси относно поддръжката на колата.Къде се събирата във Варна?

 

Ела утре на полигона на Почивка към 13.30 - 14.00 часа.Има среща на Еклипсите ама и аз ще съм там.

 

PS.Честита придобивка!

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rulez: Няма защо! Следи темата "Срещи на клуба" Варна време е за събор. Обикновено се събираме веднъж месечно. Може би другата седмица ще има сбирка, защото тази повечето колеги са на национална среща в Шипково. Поздрави. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице,айде честито регистрация! :icon_thumbup: За халогените,лайсната и др.неща,както вече ти казах,може да се обърнеш към колегата alex2511... Работи на сносни цени ;) И с кеф да си го връткате колтчето :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице,виж тая обява http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=24429 ,може да има нещо за тебе ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...