Премини към съдържание

Не вдига повече от 40 км


Cantona

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

По време на движение колата изведнъж загуби мощност и не вдига повече от 40 км, независимо от предавките на скоростите! Какъв може да е проблема, влиза в нещо като авариен режим...

 

1.9 DID 2002г.

 

Поздрави

Редактирано от Cantona
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

напиши с кой мотор е колата, ако е бензин има ли газова, коя година е произведена, някакви симптоми да се забелязал преди да се появи проблема и т.н., иначе е хвърлене на боб и никой от технически грамотните колеги няма да ти помогне. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

напиши с кой мотор е колата, ако е бензин има ли газова, коя година е произведена, някакви симптоми да се забелязал преди да се появи проблема и т.н., иначе е хвърлене на боб и никой от технически грамотните колеги няма да ти помогне. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

 

Здравей,

 

Нямаше никакви симптоми, но по-интересното е, че след повторно запалване проблема изчезнал Но все пак явно има някаква причина...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

По време на движение колата изведнъж загуби мощност и не вдига повече от 40 км, независимо от предавките на скоростите! Какъв може да е проблема, влиза в нещо като авариен режим...

 

1.9 DID 2002г.

 

Поздрави

А светка ли чека? Разбирй - свети постоянно, после като изгасите, и пак запалите, проблема е изчезнал..........ьдругото,винаги ли така се държи, или в определени интервали? т.е. караш, изведнъж изчезне мощността, и така 1-2 минути, после пак се появи и т.н...............дай повечее инфо за проблема......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А светка ли чека? Разбирй - свети постоянно, после като изгасите, и пак запалите, проблема е изчезнал..........ьдругото,винаги ли така се държи, или в определени интервали? т.е. караш, изведнъж изчезне мощността, и така 1-2 минути, после пак се появи и т.н...............дай повечее инфо за проблема......

 

Най- интересното е, че не свети абсолютно нищо. За първи път се появи днес проблема, а след 10 мин. при повторно запалване беше изчезнал. Мощността се изгуби изведнъж, в движение, и остана така до спирането ми. Сменях скоростите, но резултатабеше един и същ- двига до около 40 км и това е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най- интересното е, че не свети абсолютно нищо. За първи път се появи днес проблема, а след 10 мин. при повторно запалване беше изчезнал. Мощността се изгуби изведнъж, в движение, и остана така до спирането ми. Сменях скоростите, но резултатабеше един и същ- двига до около 40 км и това е.

проблемите може да са много ,но подозирам ЕГР клапана си прави каквото си поиска..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше никакви симптоми, но по-интересното е, че след повторно запалване проблема изчезнал Но все пак явно има някаква причина...

Здравей!

Знам, че е студено, но случайно да си включил климатика по време да движение?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Знам, че е студено, но случайно да си включил климатика по време да движение?

 

Не, не съм. Повечето мнения са, че колата се е включила на авариен режим, но трябва да има причина. А след като не свти лампа става загадка и може би само диагностиката ще покаже. Утре мисля да го направя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте току що се регистрирах

карам каризма 1.8 gdi днес имах странен проблем

както си карах и колата загуби мощност покарах малко така докато се приберо до блока спрях и изобщо не искаше да се форсира стиагше наи много до 2000 оборта ,старнно но я загасих и запалих пак и проблема го нямаше почна да си се форсира нормално

може ли някои да каве сервиз в София кадето има софтуер за каразмата да я закарам да я проверят какво става

благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте току що се регистрирах

карам каризма 1.8 gdi днес имах странен проблем

както си карах и колата загуби мощност покарах малко така докато се приберо до блока спрях и изобщо не искаше да се форсира стиагше наи много до 2000 оборта ,старнно но я загасих и запалих пак и проблема го нямаше почна да си се форсира нормално

може ли някои да каже сервиз в София кадето има софтуер за каразмата да я закарам да я проверят какво става

благодаря предварително

 

На мен ми звучи като някакъв проблем с дросела. Ако искаш отиди на диагностика при Пламен (DJ_Tymbi), писал е няколко мнения по-нагоре, има телефон в профила му, да ти каже какво й е. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...