Премини към съдържание

Спешно! Колеги, дайте мнение за Mitsubishi space runner 1.8 4x4


Препоръчано мнение

Колеги, предлагат ми Спейс Рънър 1.8 4х4, моля ви кажете дали са здрави и какви дефекти дават най- много и като разход как са. Благодаря предварително.

Редактирано от Emil Dimitrov
Темата беше преместена.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрава кола! Ако е гледана ОК - няма да имаш кой-знае какви грижи. Почти 80к изкарах с шарнирите, с които я купих, държи се добре. Ако я гледаш и ти като хората - корава душа има.

Възможни проблеми са около скоростната кутия. От време на време дават дефекти, затова внимавай като я купуваш. Драма съм имал с комутатор и бобина. Но това няма да можеш да го хванеш.

Разходът е функция на номера на дясната обувка. Дават го 8,5 (не 4х4), но не съм го достигал. Само жената може. Затова - при тези цени на горивата - без газ - не те виждам. Моята ми дава 10 газ при скорост до 120-130. Жената я е сваляла малко под 9.

И като сложиш поне 0,5 литра горница за 4х4 - това ще е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. А на мен ми предлагат 115 к.с възможно ли е да има такъв мотор? Какви са по точно проблемите покрай скоростната кутия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях 5-та скорост, но не съм представителна извадка според майстора ми (имам над 100к, предимно на дълги дистанции) Иначе - синхронизатори и лагери. 1. и 2. предимно. Съдя по това, че кутиите при колите на части се продават първи. Моторите са едни и същи, вариант е да са 115 к.с. заради кутиите 4х4, или продавачът не знае точно. Корави машини са, ако е добра - вземай я. Огледай я за обикновените неща, нищо кой-знае колко специфично, лесна за ремонт и обслужване......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...