Премини към съдържание

Galant Gls 1.8 Td 1992г.


tometo29

Препоръчано мнение

Имам стар Галант,но не съм имал по-добра кола до сега.Минал съм 220000км.Имал съм и Мерседси и VW-та.Отдавна съм дизелджия и сам си правя ремонтите.Работя лятото в автосервиза в Созопол.Сега имам следният проблем:Търся някои части за моя модел,които са от купето и не е необходимо да са нови.Трябва ми лайсна вертикална за задното стъкло с ъгъчетата/дясно/ и капачка за бушоните при двигателя.Моля колегите за информация.Относно този модел съм на среща за всякакви съвети и не само.

Предварително благодаря! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравей, със сигурност ще си от полза на някой ако посещаваш форума по-често :D . Относно твоя въпрос: свържи се с това момче: Иван , някъде около тях има 2 Галанта, които се продават на части и единият май е като твоя. Дано имаш успех :good: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

:mitsu-smiley: Здравей, със сигурност ще си от полза на някой ако посещаваш форума по-често :D . Относно твоя въпрос: свържи се с това момче: Иван , някъде около тях има 2 Галанта, които се продават на части и единият май е като твоя. Дано имаш успех :good: . :mitsu-smiley:

Не знам дали е късно,но правя и монтирам автоматично устройство за палене и гасене на фаровете.Фаровете се включват след запалването на двигателя автоматично и изгасват с изключването му.Използувам сигнал от акомулатора.В момента ,в който започва да зарежда-тогава се включват фаровете.

Поздрави!java script:emoticon(':mitsu-smiley:', 'smid_22')

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е късно,но правя и монтирам автоматично устройство за палене и гасене на фаровете...

:mitsu-smiley: За късно незнам, но не му е тук мястото. Нито в тази галерия, нито в тази тема. Още повече, че такава обява си пуснал преди няколко дни в друга тема и няма нужда да се повтаряш, никой тук не гледа с добро око на такова поведение :icon_hmm: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...