Премини към съдържание

проблем с парното


valentin1983

Препоръчано мнение

имам проблем с парното наскоро смених корпуса на термостата за целта изто4их антифриза,сварших си работата налях антифриза обезвъздуших и духа студено в купето колата ми е мицубиши каризма 1.9 ТДИ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем с парното наскоро смених корпуса на термостата за целта изто4их антифриза,сварших си работата налях антифриза обезвъздуших и духа студено в купето колата ми е мицубиши каризма 1.9 ТДИ

 

Входният и изходният маркуч към радиаторчето на парното с еднаква температура ли са ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Входният и изходният маркуч към радиаторчето на парното с еднаква температура ли са ?

да с еднаква температура са

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да с еднаква температура са

Добре до тук - но дай по-точно .... :icon_blush:

При загрял двигател топли, или студени са... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1 Като поработи колата си провери отново нивото на антифриза, въпреки че вече си обезвъздушил.

2 На единият от маркучите за парното има пластмасова пробка, ако успееш да я развиеш можеш да обезвъздушиш от там.

 

пс. Колко даде за термостата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

1 Като поработи колата си провери отново нивото на антифриза, въпреки че вече си обезвъздушил.

2 На единият от маркучите за парното има пластмасова пробка, ако успееш да я развиеш можеш да обезвъздушиш от там.

 

пс. Колко даде за термостата ?

здравей колега вси4ко е ок с парното разка4их марку4ите от радиатора на парното бе6е направило тапа продухах го промих го с топлаа вода и се оправи,термостата го вземах с корпуса и струва6е 44 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...