Премини към съдържание

Проблем с Заключена електроника


baksanir

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

имам следниа проблем с Ланцер 2008. Вчера на паркинг в София се качвам в колата си и виждам, че една след друга ми показва всички грешки (за радиатора, за маслото, за спирачки, за периодизен преглед и т.н.) и не след завъртане на стартера не се случва нищо. Не може да запали а има ток в акумулатора, всичко си работи и т.н. Позвъних на сервиз Петков и ми казаха че най-вероятно са се опитавали да ми откраднат колата с някакав пулс или ел. шок незнам. Въпроса ви е някой има ли на представа как да се оправи това нещо и да се рестартира компютъра или дасе занулят грешките, някакво решение.

 

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

имам следниа проблем с Ланцер 2008. Вчера на паркинг в София се качвам в колата си и виждам, че една след друга ми показва всички грешки (за радиатора, за маслото, за спирачки, за периодизен преглед и т.н.) и не след завъртане на стартера не се случва нищо. Не може да запали а има ток в акумулатора, всичко си работи и т.н. Позвъних на сервиз Петков и ми казаха че най-вероятно са се опитавали да ми откраднат колата с някакав пулс или ел. шок незнам. Въпроса ви е някой има ли на представа как да се оправи това нещо и да се рестартира компютъра или дасе занулят грешките, някакво решение.

 

Благодаря

 

Че тези от сервиза не ти ли казаха как се оправят нещата!?

Ратола? БС?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...