Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Здравейте,

както всички собственици на аутлендер 2007г., знаят, че при пускане на светлините през деня дисплея на радиото става нечитаем се разрових ис руските форуми. Решението на хората там е активиране на DRL - запалване на къси ( или халогени ) при запалване на колата. Тогава дисплея не се димва, а светлините работят. Проблема обаче е че от балканстар и ратола ми се кълнят че няма начин да се програмира такава функция. Та кажете някой има ли пусната тая магария ?

 

Поздрави

Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

както всички собственици на аутлендер 2007г., знаят, че при пускане на светлините през деня дисплея на радиото става нечитаем се разрових ис руските форуми. Решението на хората там е активиране на DRL - запалване на къси ( или халогени ) при запалване на колата. Тогава дисплея не се димва, а светлините работят. Проблема обаче е че от балканстар и ратола ми се кълнят че няма начин да се програмира такава функция. Та кажете някой има ли пусната тая магария ?

 

Поздрави

Габи !

 

Става, и още как... :icon_rock:

Още първата седмица, като си взех колата, за 2-3 минути софтуерно ми направиха тази екстра и всичко е ОК!

Аз карам винаги на светлини /през деня/, независимо от сезона...

Операцията е елементарна - механикът беше средна ръка, ползваше сервизният лаптоп на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става, и още как... :icon_rock:

Още първата седмица, като си взех колата, за 2-3 минути софтуерно ми направиха тази екстра и всичко е ОК!

Аз карам винаги на светлини /през деня/, независимо от сезона...

Операцията е елементарна - механикът беше средна ръка, ползваше сервизният лаптоп на :mitsu-smiley:

Ебати, и в БалканСтар Пловдих звънях - не ставало. Кое свети къси или халогени ? Коя година е колата ? Кой ти го направи - ако му знаеш името да го търся направо.

 

Поздрави

Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ебати, и в БалканСтар Пловдих звънях - не ставало. Кое свети къси или халогени ? Коя година е колата ? Кой ти го направи - ако му знаеш името да го търся направо.

 

Поздрави

Габи !

Светят късите /с халогени нямаш право да се движиш/.

Колата е купена август 2009 год.

В Севлиево има дилър на :mitsu-smiley: -направи го местният техник...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светят късите /с халогени нямаш право да се движиш/.

Колата е купена август 2009 год.

В Севлиево има дилър на :mitsu-smiley: -направи го местният техник...

За съжаление на 2007г. не ставало....

 

Поздрави

Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на 2007г. не ставало....

 

Поздрави

Габи !

Модела би трябвало да е същият...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...