Премини към съдържание

Въпрос за Space Runner?


RumenR

Препоръчано мнение

Здравейте!На път съм да закупя Space Runner 2.0 TD,производство 1998г.

Не съм запознат с модела затова Ви моля да помогнете с малко инфо!

Интересува ме как е като двигател,ходова част,колко са скъпи консумативите(ангренажен ремък,ролки и др.)

Ще попитам и за реален разход и Актуална цена за този модел към момента?

Намират ли се части безпроблемно,дори и 2-ра употреба?

Благодаря Ви предварително!

Редактирано от RumenR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!На път съм да закупя Space Runner 2.0 TD,производство 1998г.

Не съм запознат с модела затова Ви моля да помогнете с малко инфо!

Интересува ме как е като двигател,ходова част,колко са скъпи консумативите(ангренажен ремък,ролки и др.)

Ще попитам и за реален разход и Актуална цена за този модел към момента?

Намират ли се части безпроблемно,дори и 2-ра употреба?

Благодаря Ви предварително!

Като цяло противоречиви мнения ще чуеш за този двигател иначе автомобила е супер като удобства и качество на изпълнение за 10+ годишна кола, окачването е здраво и е идеално за нашите пътища, може би цените на частите да са по-скъпи от европейските модели, но са много по-здрави!

Двигател:

- плюсове - непретенциозен откъм горивото дизел, безпроблемни турбо и помпа, горе-долу добра еластичност

- минуси - малко поостарял като технология/по-голям разход/, всепознатия проблем спукана глава било по причини на охлаждането, дефект, или годините, има случаи на спукани глави и обикновенно на едно и също място, но това не трябва да те плаши ако е добре охлаждането според мен не трябва да се тревожиш, относително скъпи консумативи - около 250 лв ролки и ангренаж, 30+ въздушен филтър.

Ако ти харесва и няма следи от прегряване и загуба на вода вземай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло противоречиви мнения ще чуеш за този двигател иначе автомобила е супер като удобства и качество на изпълнение за 10+ годишна кола, окачването е здраво и е идеално за нашите пътища, може би цените на частите да са по-скъпи от европейските модели, но са много по-здрави!

Двигател:

- плюсове - непретенциозен откъм горивото дизел, безпроблемни турбо и помпа, горе-долу добра еластичност

- минуси - малко поостарял като технология/по-голям разход/, всепознатия проблем спукана глава било по причини на охлаждането, дефект, или годините, има случаи на спукани глави и обикновенно на едно и също място, но това не трябва да те плаши ако е добре охлаждането според мен не трябва да се тревожиш, относително скъпи консумативи - около 250 лв ролки и ангренаж, 30+ въздушен филтър.

Ако ти харесва и няма следи от прегряване и загуба на вода вземай.

Благодаря за отговора!

Ако има и други запознати с модела ще бъда благодарен и за тяхното мнение!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...