Премини към съдържание

Моя Еклипсе


Препоръчано мнение

Дано да е това,с тея компютри много не съм в час , http://magiart.snimka.bg/automobiles/mitsubishi.662313.26638086

Редактирано от magiart
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече всичко е наред, има само един проблем. Почна много да ми харесва, а близките няколко години не мога и да си помисля, то не се знае дали и Галанта няма да ми е малък :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече всичко е наред, има само един проблем. Почна много да ми харесва, а близките няколко години не мога и да си помисля, то не се знае дали и Галанта няма да ми е малък :D

 

Радвам се че всичко е Ок,е значи не съм толкова зле,Благодаря за мнението - че ви е харесала колата,всичко по нея е дело на предишният собственик,аз все още нищо не съм правила по нея,а и не мисля,само ще добавя спортния филтър и мисля да сложа вече другите джанти с летните гуми,Първата ми кола беше Опел Калибра,нея бях тунинговала до неузнаваемост на модела,доста парички избягаха,за това сега мисля че на мицубишито нищо не му липсва,добре го е направил човека ,е замислям се и за едно чипче, но...ще видим по нататък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега като видях къде си спряла на снимката,че и Опела, и май знам на кого са.Да не би да си на Иван Т. жена му,ако е така аз много го уважавам като културист от Русенската школа. А за колата много изчистен вид, запази я такава, ама едни по-големи джанти от тия на снимката ще я отворят още повече. Поздрави!

Редактирано от qnito
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега като видях къде си спряла на снимката,че и Опела, и май знам на кого са.Да не би да си на Иван Т. жена му,ако е така аз много го уважавам като културист от Русенската школа. А за колата много изчистен вид, запази я такава, ама едни по-големи джанти от тия на снимката ще я отворят още повече. Поздрави!

 

Благодаря ти, позна,аз още тъгувам по калибрата,но здраве да е,сега се радвам на мечтата ми от дълго време насам, а за джантите ,имам други 18-ки, но чакам още малко да се стопли че те са ми с летните гуми

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...