Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Изгорели водни съединения и ел. инсталация


Препоръчано мнение

Здравейте на всички :drinks:

Бях писал преди време за на баща ми Л300, което преди време се запали пред нас. След дълги преговори реши най-накрая да го оправи. Тааа да препоръчате някой майстор, нещо ще съм благодарен. Значи трябва да се прекарва инсталацията кабелче по кабелче, защото е изгоряло всичко. А дали ще стане ако намерим в някоя морга Л300 и да свалим ел. инсталацията ? :) ПОЗДРАВИ :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от Пловдив (доста полезна опция към форума, спестява 1мой въпрос към колегата, използвам възможността да поздравя колегата-Dragon 3, който беше дал идеята и админа за осъществяването и), а там имаме член, който има автосервиз, ако искаш позвъни му и се разберете и виж дали може да ти помогне!

 

Ето и координатите му: sando - Александър Чунчуков - 0886 85 88 91 - Пловдив

 

Успех! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте на всички :drinks:

Бях писал преди време за на баща ми Л300, което преди време се запали пред нас. След дълги преговори реши най-накрая да го оправи. Тааа да препоръчате някой майстор, нещо ще съм благодарен. Значи трябва да се прекарва инсталацията кабелче по кабелче, защото е изгоряло всичко. А дали ще стане ако намерим в някоя морга Л300 и да свалим ел. инсталацията ? :) ПОЗДРАВИ :good:

Пожелавам ти успех в начинанието!Аз карам такова и съм много доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...