Премини към съдържание

задно окачване на галант еа5а


iwanjeliazkow

Препоръчано мнение

Имам Galant 2500, 98 год., JMBSNEA5AWZ000896 и вече цялата задница скърца . бих искал да сменя всички тампони които биха могли да издават скърцащи , свирещи , пискащи и други дразнещи звуци . бихте ли ми дали спецификации на тези части или още по добре , ако някой ги продава , да ми даде и цени . Благодаря Ви предварително .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам Galant 2500, 98 год., JMBSNEA5AWZ000896 и вече цялата задница скърца . бих искал да сменя всички тампони които биха могли да издават скърцащи , свирещи , пискащи и други дразнещи звуци . бихте ли ми дали спецификации на тези части или още по добре , ако някой ги продава , да ми даде и цени . Благодаря Ви предварително .

На твое място бих взел един шпрей WD40 и първото нещо ,което бих напръскал е тампоните на стаб. щанга.......ако спре да скърца ,значи е ясен проблема, но ако ли не, тогава бих продължил така едно по едно и да подкарвам колата през това време докато не спре........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На твое място бих взел един шпрей WD40 и първото нещо ,което бих напръскал е тампоните на стаб. щанга.......ако спре да скърца ,значи е ясен проблема, но ако ли не, тогава бих продължил така едно по едно и да подкарвам колата през това време докато не спре........

благодаря за съвета . още утре ще пробвам . дано да се оправи . :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...