Премини към съдържание

WAGON 2.4GDI скоростна кутия


Препоръчано мнение

Здравейте момчета отдавна не съм писал, не един път сте ми помагали в миналото за което благодаря. За съжаление пак ми се налага да търся помощ. Започна да се чува глух стържещ звук от скоростната кутия в движение на всички предавки и на място, след натискане на съединителя звука изчезва. Какво ще ме посъветвате, да я отварям ли или да търся кутия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета отдавна не съм писал, не един път сте ми помагали в миналото за което благодаря. За съжаление пак ми се налага да търся помощ. Започна да се чува глух стържещ звук от скоростната кутия в движение на всички предавки и на място, след натискане на съединителя звука изчезва. Какво ще ме посъветвате, да я отварям ли или да търся кутия?

Такава кутия малко трудно ще намериш, особено ако Вагона е 4х4 , търсил съм и аз от време на време и удрям на камъни много ,но все пак се намира........

Съветвам те да я отвориш , има голяма вероятност да си я оправиш ,тъй като така описания проблем звучи много на лагери на първичния вал.........на тези кутии този ,а и всички останали основни лагери се намират доста често ,така че няма да имаш проблем според мен , най трудно се намират лагерите на диференциала, но това е друга бира.........т.е. едва ли ще има проблем с тях,но е желателно да ги смениш и тях........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни питам и разпитвам, търся където се сетя и се убеждавам, че си прав. Ще я вкарам в бокса и дай Боже да не е сериозно.

От 10 години карам само японци, предимно митсубиши включително и служебни, винаги съм бил повече от доволен, но тоя Wagon с тоя ш...н двигател направо ме разочарова от марката. Добре, че не ми е първо Митсубиши.....

Благодаря за мнението DJ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни питам и разпитвам, търся където се сетя и се убеждавам, че си прав. Ще я вкарам в бокса и дай Боже да не е сериозно.

От 10 години карам само японци, предимно митсубиши включително и служебни, винаги съм бил повече от доволен, но тоя Wagon с тоя ш...н двигател направо ме разочарова от марката. Добре, че не ми е първо Митсубиши.....

Благодаря за мнението DJ.

Знам ,и аз съм минавал по същия път многократно........

Не е ш..н мотора , а просто прецизен, това ако е нова колата и мотора, знаеш ли какво прави? Върви много ,харчи сравнително малко( 1.8 мотора най малко харчи за конете си )Какво са виновни японците ,че им караме колите след 200 хил. км.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...