Премини към съдържание

Проблем!


Препоръчано мнение

Здравейте на всички,които са тук!Днес се появи един проблем с моята Каризма и си нямам никаква представа за какво иде реч,така че реших да се обърна към Вас с молба да изкажете някакво мнение.Та,проблема е следния:-когато дам на контакт,започва да се чува едно чукане(так-так-так-так)След като вече съм запалил колата продължава това чукане и се ускорява с вдигането на оборотите и така една минута някъде,след това спира.Установих,че идва от към жабката в дясно,там където са филтрите за климатика.Там има нещо с формата на горивен филтър,реле някакво и аз незнам какво е.Та може ли да ми каже някой за какво става дума.Ясно е ,че ще ходя на сервиз,но ми се иска да съм подготвен,да знам какъв е проблема.Опитах да намеря в нета устройство на каризма да видя каква е тази част,но не открих нищо.Колата е тд,90 к.с,1,9,1999г.да спомена все пак

Редактирано от Николай Канев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дизел, бензин, с кой мотор е? Така трудно отгатнем..

Ето ти линк http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Carisma/Manuals/

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Френския двигател,опитах да снимам мястото от където идва чукането,но формата на снимките не се зарежда на компа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Имах същия проблем при Галанта / надявам се и при теб да е същото / ,звука идваше от моторчето задвижващо клапата за въздух постъпващ отвън в купето.С едно моторче втора употреба се опровиха нещата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми стана ясно от мястото от което идва шума,ще се налага сваляне на таблото,аа??

 

Колега и аз съм със тракане досадно е ама се свиква като не ти се сваля цялото табло. Ако е това зад забката то се вижда и командва лесно ако е като моето зад климатроника си е зор.

Виж тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=16789

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Базикчо,прочетах линка който си ми пратил и при мен се пада там в ляво от синия кабел.И е точно същия неприятен шум

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...