Премини към съдържание

Как се сваля кората на вратите


Препоръчано мнение

Привет колеги. Някой от вас свалял ли е корите на вартите на Lancer GLX 97? Имам проблем с с машинката на централното (мъчи се да отвори, но не успява да се завърти докрай). Но не мога да сваля кората на вратата. Намирам само 2 винта явно има още, но не мога да ги открия. Ще се радвам ако някой подскаже как да махна кората. И също ако някой е имал подобен проблем с централното може да сподели...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали не е като на кората на задната врата на Колт 98год - тя е хваната на едни пластмасови "зъб и глъб" подобни неща; и за да я махнеш трябва просто внимателно да я напънеш и да я измъкнеш (кората)... после като я слагаш, просто я натискаш, тя прави "траккк" и това е. Но това е специално при моята кола. За лансера не знам, сигурно има чалъм, ако си махнал всички видими винтове и не пада, значи има някаква подобна система на хващане. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. Някой от вас свалял ли е корите на вартите на Lancer GLX 97? Имам проблем с с машинката на централното (мъчи се да отвори, но не успява да се завърти докрай). Но не мога да сваля кората на вратата. Намирам само 2 винта явно има още, но не мога да ги открия. Ще се радвам ако някой подскаже как да махна кората. И също ако някой е имал подобен проблем с централното може да сподели...

 

Обикновенно на шофьорската и пасажерската се махат копчетата за стъклата и под тях трябва да има винче, освен тези 2-те(при по стария модел на лансера), останалото се държи на щипки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15299 тук един колега е показал със снимков материал за колт,но не се различава с лансера, аз също ще свалям кората, но ще е другата седмица и евентуално тогава мога да споделя личен опит.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...