Премини към съдържание

има ли Рънъра филтър климатик


Препоръчано мнение

Здравейте, карам спейс Рънър 98г. и имам проблем.Като си купувах филтри за обслужването,човека ме пита дали искам и филтър за климатика,ама въпроса е дали има такъв изопщо.Ако някой знае или е сменял нека сподели.

 

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от няколко дена в колата се появи леко гадна миризма и аз си го обясних ,че явно филтъра на климатика вече е за смяна, незнам...

дори след като мине през автомивката пак миризмата си остава леко...

ако имате идея помогнете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търси да не е паднало нещо под седалките..... какви ядове брах преди 10 години с един картоф, човече, няма такава смрад.....

Иначе - няма филтър, гледах в нета и не видях да има..... Ако имаш възможност - остави вратите отворени.... да се проветри хубаво...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да прав си, ще се огледам благодаря ти.Преди време открих че като са ми слагали ГИ там от където са прекарали кабелите от мотора към купето тъпанарите ми резнали гумения маншон и влизаше вода под краката ми, но го намерих малко късно когато вече имаше 500мл. вода :) и така де съмнявах се да не би да е от там още ама незнам.Аз го правих миналата година.... незнам

 

Благодаря все пак

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко не е по темата, но да Ви попитам вас собствениците на Рънър от по отдавна за възможни причини за събиране на вода под шофьорските крака и тези на пасажера? Запушени отводнителни канали около стъклото ли да търся? Колата е със сменяно стъкло и като гледам така са си оставили ръцете при смяната, но около него не се вижда вода? Ако може да дадете идеи преди да съм нарязъл мокета и разкостил таблото. Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо ти е да го режеш? Извади го просто.....

Залагам на професионалното изпълнение на майсторите! Няма откъде да идва другаде вода! Вратите са така направени, че просто шансът е 1:1 000 000 да е оттам. Пък баш и на двете да става така - няма начин. Огледай добре предното стъкло, няма откъде другаде да се пълни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще я разгледам обстойно, дано да е стъклото че по-лесно ми се вижда разлепяне и залепяне наново. Обещавам да пиша после като реша проблема че има много незавършени теми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...