Премини към съдържание

оригинални лети джанти за СПЕЙС СТАР


Препоръчано мнение

търся оригинални лети джанти,и горе долу ориентировъчно може ли да ми кажете на ква цена може да се намерят?

Редактирано от RED1ZONE
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам лети джанти 15 от Тойота които отговарят като размер за Спейс Стар.Въпроса ми е някой поставял ли е до сега 15 от Тойота на Мицубиши Спейс Стар и от къде мога да си купя болтове за тези джанти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам лети джанти 15 от Тойота които отговарят като размер за Спейс Стар.Въпроса ми е някой поставял ли е до сега 15 от Тойота на Мицубиши Спейс Стар и от къде мога да си купя болтове за тези джанти.

Колега Спейс Стара е с гайки нее с болтове.Аз съм с 14"оригинални от Хюндай-250лв.комплекта.

Редактирано от 4i4ovanio
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Печове ,днес си купих оригинални лети джанти,за моето С.Старче което пък си го купих преди един месец,от Германия и до БЪЛГАРИЯ ми излезе всичко с застаховки,гражданска,регистрация,винетка и разходи: 3970 лв.

п.с: от Германия го купих за 1490 ЕВРО.

Такаааа,джантите ги взех на далавера (си мислия) от едно блъснато Митсубиши Галант.

Четири джанти с зимните гуми на един сезон ги платих 300 лв. SUPERRRRRRRRR.

и те така ,сега се кефя като малко момче на детска количка ,е не, че сам дрът АМА 32г,са си 32,хаххаххх.

Надявам се че не само сте чели научили нещо ,ама сте се и забавлявали!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УСПЕХ НА ВСИЧКИ ИИИИИИИИИИИИ,бЕзаВАрИнО ШоФиРаНе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Прочети мнението на крупието, търкай си очите, забавлявай се и се учи! Такива мнения не се срещат често в нашия форум, направо великолепно!

 

А сега сериозно - огледай се из форума за обяви за джанти, не гледай обявите само за Спейс Стар. Добре е да се кажеш и желаният цолаж. Разгледай разделът Купува/продава/заменя, все ще намериш нещо подходящо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...