Премини към съдържание

Проблем с РАДИАТА на Нави-то


Препоръчано мнение

Странен проблем се появи, не ми изписва имената на радио станциите, показва само честотата и само отгоре върти името на радиото и каквото друго има. Но в списъка на станциите ги няма имената, какво се случи не знам :), ама давайте идеи за оправянето, че мн ме дразни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

До колкото разбирам,Ранга от все повече собственици на мицубиши с оригиналното нави................проблемът ще се реши като си смениш направо нави-то!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или просто си ги сейв на ново :), забравих да напиша, вчера открих, че така се оправя :). Освен това, има доста опции към самата кола, което с друго нави няма как да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има най-различни неща, можеш да си настройваш автоматичните чистачки, от какво да са зависими, колко време да ти свети лампата в купето и най-различни такива неща, които с друго нави едва ли има как да станат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има най-различни неща, можеш да си настройваш автоматичните чистачки, от какво да са зависими, колко време да ти свети лампата в купето и най-различни такива неща, които с друго нави едва ли има как да станат.

 

Е,значи не е толкова безполезна,колкото са ми казвали!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че ти го е казал, някой, който дори не се е срещал с нея от близо :). Не казвам, че е нещо задължително, но има всякакви глезотиики, има атмосферните условия, на каква височина си, какво е налягането, има графики за средния разход, за средната скорост, има клавиатура да си набираш номера направо от там, вместо от телефона и тн...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A самата навигация върши ли работа в България и Европа?И има ли възможност да се преинсталира софта така, че да чете divx или камера за обратно виждане да се включи,TV тунер също.......?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, нямам идея. Карти има за Европа, за БГ нямаше аз като го взимах, сега вече имат ама ми искат 550лв, което няма как да стане :), поне аз не бих ги дал, малко пари за тая навигация, че сега и 550лв... абсурд :). За дивекса мисля, че няма да стане, но пак нямам идея, за тунера и камерата съвсем :), но камерата е твърде възможно да може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, нямам идея. Карти има за Европа, за БГ нямаше аз като го взимах, сега вече имат ама ми искат 550лв, което няма как да стане :), поне аз не бих ги дал, малко пари за тая навигация, че сега и 550лв... абсурд :). За дивекса мисля, че няма да стане, но пак нямам идея, за тунера и камерата съвсем :), но камерата е твърде възможно да може.

 

А колко излезе навито?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Навито си е супер според мен,,мойто има карти на Бг и Европа(София ми е супер подробна) + показва ми всеки път,колко км. съм минал след последното презареждане,колко време е минало от последното палене и всичко друго,което изброиха по-нагоре!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...