Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Свирене на задна гума


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,снощи като карах чух странно свистене-свирене идваше отзад. Пътувах извънградско. Това стана като влизах в града вече и бях намалил музиката че от тъпана нищо не чувам :)спрях и огледах за какво става дума,задните дискове пареха,а предните студени(спирачки почти не съм ползвал)

Някои имал ли е такъв проблем,съмнява ме ръчната да задържа?феродо има около 2-3мм

 

Има и друг странен шум на 3 и 4та предавка. На ниски обороти около 1500-2000 се чува нещо като пукане (хлопане) - дори леко по педала се усеща. Може ли да е тампон или скоросна кутия?

 

Колата е Space Star 2002 DID

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,снощи като карах чух страно свистене-свирене идваше отзад,патувах изван градско това стана като влизах в града вече и бях намалил музиката че от тапана нищо не чувам :)спрях и огледах за кво става дума,задните дискове пареха,а предните студени(спирачки почти не съм ползвал)

Някои имал ли е такъв проблем,съмняваме ръчната да задържа?феродо има около 2-3мм

 

Има и друг странен шум на 3 и 4та предавка на ниски обороти около 1500-2000 се чува нещо като пукане(лопане)дори леко по педала се усеща може ли да е тампон или скоросна кутия?

 

Колата е Space Star 2002 DID

 

Колега, щом казваш, че са ти загрели задните дискове да не би да имаш задържали апарати? Или пък износен лагер?

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че задържат апаратите,като сменях гумите задната гума леко задържаше но много леко,просто не се въртеше свободно гумата,също и накладките вече им се вижда края от едната страна има по малко феродо 2-3мм а от другата малко повече 3-4

няква идея как да го оправя,не разбирам много :)всяко мнение е цено!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...