Премини към съдържание

Търся задно стъкло за каризма хечбек 96 година


Gancho_

Препоръчано мнение

Здравейте,първо искам да се извиня ако съм сбъркал мястото на темата си.

 

Събота през ноща един келеш решил да се напие с 5-те лева взети от майка си и точно задното стъкло на моята каризмичка му се изпречила на пътя,съседката го видяла че се клатушка по паркинга чула че нещо се чупи но какво я интересува като не е горд собственик на автомобил в Бълагария.И така тръгнах да си тъся стъкло в неделя след първото позвъняване попаднах на един пич от Етрополе(разказвам всичко това защото мога да съм полезен на някого който живее до Етрополе),който ми обяви цена от 40 лева припаднах но като всеки друг българин реших да не повярвам и да звънна още тук таме,офертитр бяха на една морга в Русе(където съм) 100 лева,една в София 250 :icon_rock: ,реших да се възползвам от офертата на Етрополе,понеже ми бе счупена и външната дръжка на задната врата питах и за нея 25 лева и нея си поръчах.

 

Това в неделя днес до обяд проучвах монтажите на каква цена са като ми казаха 40 лева ме бе срам да кажа колко съм си намерил стъклото,айде и това преглътна ама като ми се обади пича от Етрополе да ми каже че му искали 30 лева за демонтаж полудях,питах го как е мислил да го свали в неделя,той каза че си е мислил че демонтажа струва 10-тина лева,аз му предложих да ми свали 15 лева и да го взема но уви той не е съгласен-имам чуството че някой му е казал евтино го даваш-както и да е.Разказах всичко това и да се оплача и все пак да (си) помогна.Телефона на човека от Етрополе е 0889516763,ако някой има път натам или е от там и му се занимава може да ми звънне,ако не някой ако си търси някой части да му звъни.

 

Сега си търся стъкло за русе или около русе,и питането ми е дали да си търся оригинално стъкло или да се прежаля на Кобрата където ми казаха 105 лева стъкло и 35 монтаж.

 

Благодаря за вниманието.телефона ми е 0889201636

Редактирано от Gancho_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място бих предпочел Кобра. Няма емоции, ядове и т.н. Има гаранция :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на твое място бих предпочел Кобра. Няма емоции, ядове и т.н. Има гаранция :)

 

Честно казано и аз бих направил така, но аз съм типа човек който смята че всеки трябва да се занимава с това което разбира, а аз не разбирам от коли че да се напъвам. Все пак след като говорихме по телефона виждам, че оферта от 55 лева би те устроила, но това е само при условие, че демонтажа е достатъчно лесен за да си го сваля сам. Иначе мога да предложа и цялата врата :)

Ако някой друг се интересува от друга част за Каризма GDI да се обажда на 0885214944 и да пита за Вени.

 

Колега не исках да ти крада темата, просто ако някой може да даде насоки как се сваля задно стъкло и успея да го сваля тогава за 55 лева е твое.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря вече го поръчах на кобрата 115 лева с монтажа оригинално 105 китайско,четвъртък ще дойде,Благодаря на всички прочели темата,благодаря и на момчето от враца-съжелявам ако сметнеш за несериозно че не те изчаках,чак сега прочетох поста ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря вече го поръчах на кобрата 115 лева с монтажа оригинално 105 китайско,четвъртък ще дойде,Благодаря на всички прочели темата,благодаря и на момчето от враца-съжелявам ако сметнеш за несериозно че не те изчаках,чак сега прочетох поста ти.

 

Няма проблем колега, направил си каквото си сметнал за правилно и както си личи от коментара ми по-горе най-вероятно и аз бих постъпил така. Колкото до това което сме се разбирали - нямахме конкретна договорка освен да ми звъннеш днес по телефона, но това не е фатално, защото аз не бих свалил стъклото без да си ми потвърдил ;)

 

Успех с Кобра.

Редактирано от Vegamax
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Побързах май да се похваля, днес след дълго очакване ми сложиха стъклото естествено нямало холандско оригинално ,а имало китайско поне не опитаха с 10-те лева разлика да ме метнат,но ми се стори по малко и неестествено стоеше ,ама момчето ми каза това било и всичко е наред ,качих се в колата и погледнах на задната седалка и там се мъдреше старото уплътнение,и се сетих защо неестествено стой стъклото.Върнах се и попитах защо така:и ми бе отговорено че не били магазин за уплътнения,после че то къде било това уплътнение и те не ровили по седалките на клиентите,,и като крайно ми казаха да карам седмица да стегне силикона и после да я оставя за 2 дена да го смъкнели и сложат наново,абе общо взето нищо в България не става от първият път,или поне при мен е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...