Премини към съдържание

инсталиране на високоговорители на Space runner


Deyan

Препоръчано мнение

Здравейте на всички!

 

Има ли някой, който си е слагал тонколони отзат на Space Runner-a?

Понеже аз имам Runner и не мога да разбера как да го направя, защото няма гнезда.

Та ако може някой да ми помогне ще му бъда много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Никой ли не се е сблъсквал с този проблем? :help:

Взех си един Ранър, а той е без кора отзад. Затова сега правя кора, която смятам да облека с кожа (както и купето. Предвидил съм и колони. Като завърша всичко - ще пусна снимка

Редактирано от rosko
Колега, не пишете само с главни букви, неприлично е да се крещи
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за коя модификация пишеш.

Старите Ранъри (92-99) имам оставени две места за колонки - отпред на таблото, както и във вратите. За по-новите - не съм се заглеждал, но пък те би трябвало да имат....

Що се отнася до кора на багажника - ние сме със щора оригинално, което изключва монтаж на колони върху нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Модела е от 97г. и проблема е, че има места за колони само отпред, а аз искам да сложа и отзад.

Защото тези които се водзят отзат не чуват, а на мен ми кърти ушите отпред.

И искам да си сложа отзат две колони, но се чудя как да го направя.

За това искам някой който се е зблъскал с този "проблем" да ми покаже или да ми каже как го е решил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отзад от ляво - можеш да сложиш на пластмасата. Отдясно - не става, вратата се плъзга и няма как. В багажника - пак с рязане на пластмасите, но не знам доколко ти върши работа.

Моята е с оригиналните колконки, малки, отпред на таблото и никой не се е оплаквал, че не чува музиката отзад.... А там се возят децата - и да се оплачат - ще го отбележа :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и мойта е така, с оригиналните колони на таблото.

Но смятам да направя по-добър сарауд в купето и мисля, че намерих някакъв по-добър вариянт за задни колони.

Има едни колони, които не се вграждат и нямат нужда от специални места за да се сложат, но все пак ще ми е интересно да видя и вариянта на dimvex.

:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Да и мойта е така, с оригиналните колони на таблото.

Но смятам да направя по-добър сарауд в купето и мисля, че намерих някакъв по-добър вариянт за задни колони.

Има едни колони, които не се вграждат и нямат нужда от специални места за да се сложат, но все пак ще ми е интересно да видя и вариянта на dimvex.

:rolleyes:

Отзад в багажника има пласмасови кори варху задните калниците.На тях сложих 2 3лентови сас самонарезни видии,самите колони са с кутии продалговати колкото калника отделно сам сас бас +стапало,невероятен звук.Ако си отЦарево аз сам в Бургас 0899 880 281 Ангел ела и виж. Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

здр. колега нов съм във форума и много рядко пиша

,аз карам рънър 98г. и сам съм си правил стоики за колони във задната врата.Пуснал съм няколко метални ленти хванати със самонарезни видии във вратата и токолоните са завити на тях.От една година е така и нямам никакъв проблем.Мисля че от ляво на вратата беше гумената връзка през която минават всички кабели и после откачаш корите само от ляво само колкото да скриеш кабелите и така до от пред.Може после малко да скърцат корите кадето си ги откачал но риск,щом искаш да имаш и колони на задната врата.

Това е от мен,ако има нещо питай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря ви за помощта, вече намерих решение на проблема.

Посъветвах се с една фирма за озвучение, която ми предложи да ми монтира мощни предни колони и в задната част да ми изработи кутия или да ми сложи субуфер в багажника.За в момента съм си сложил две 17-ки по 170W + пищялки отпред и смятам да закупя едни колони на Pioneer модела е TS-X150, които са за външен монтаж и с тях да приключа въпроса, като ги сложа директно на щората.В монта дори и само с предните колони се чува добре отзад, но за още по-добър ефект ще сложа и отзад.

Благодяря ви отново за помоща и предложенията. :mitsu-smiley:

Ако някой се интересува ще му пратя снимки да види как съм го направил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди време, с помощта на братовчед ми, направихме кора за багажника, с идеята да сложа някой ден колони на нея. Ето няколко снимки:

 

http://media.snimka.bg/7723/021701531.jpg

http://media.snimka.bg/7723/021701524.jpg

http://media.snimka.bg/7723/021701528.jpg

http://media.snimka.bg/7723/021701529.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...