Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

инсталиране на високоговорители на Space runner


Deyan

Препоръчано мнение

Здравейте на всички!

 

Има ли някой, който си е слагал тонколони отзат на Space Runner-a?

Понеже аз имам Runner и не мога да разбера как да го направя, защото няма гнезда.

Та ако може някой да ми помогне ще му бъда много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Никой ли не се е сблъсквал с този проблем? :help:

Взех си един Ранър, а той е без кора отзад. Затова сега правя кора, която смятам да облека с кожа (както и купето. Предвидил съм и колони. Като завърша всичко - ще пусна снимка

Редактирано от rosko
Колега, не пишете само с главни букви, неприлично е да се крещи
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за коя модификация пишеш.

Старите Ранъри (92-99) имам оставени две места за колонки - отпред на таблото, както и във вратите. За по-новите - не съм се заглеждал, но пък те би трябвало да имат....

Що се отнася до кора на багажника - ние сме със щора оригинално, което изключва монтаж на колони върху нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Модела е от 97г. и проблема е, че има места за колони само отпред, а аз искам да сложа и отзад.

Защото тези които се водзят отзат не чуват, а на мен ми кърти ушите отпред.

И искам да си сложа отзат две колони, но се чудя как да го направя.

За това искам някой който се е зблъскал с този "проблем" да ми покаже или да ми каже как го е решил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отзад от ляво - можеш да сложиш на пластмасата. Отдясно - не става, вратата се плъзга и няма как. В багажника - пак с рязане на пластмасите, но не знам доколко ти върши работа.

Моята е с оригиналните колконки, малки, отпред на таблото и никой не се е оплаквал, че не чува музиката отзад.... А там се возят децата - и да се оплачат - ще го отбележа :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и мойта е така, с оригиналните колони на таблото.

Но смятам да направя по-добър сарауд в купето и мисля, че намерих някакъв по-добър вариянт за задни колони.

Има едни колони, които не се вграждат и нямат нужда от специални места за да се сложат, но все пак ще ми е интересно да видя и вариянта на dimvex.

:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Да и мойта е така, с оригиналните колони на таблото.

Но смятам да направя по-добър сарауд в купето и мисля, че намерих някакъв по-добър вариянт за задни колони.

Има едни колони, които не се вграждат и нямат нужда от специални места за да се сложат, но все пак ще ми е интересно да видя и вариянта на dimvex.

:rolleyes:

Отзад в багажника има пласмасови кори варху задните калниците.На тях сложих 2 3лентови сас самонарезни видии,самите колони са с кутии продалговати колкото калника отделно сам сас бас +стапало,невероятен звук.Ако си отЦарево аз сам в Бургас 0899 880 281 Ангел ела и виж. Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

здр. колега нов съм във форума и много рядко пиша

,аз карам рънър 98г. и сам съм си правил стоики за колони във задната врата.Пуснал съм няколко метални ленти хванати със самонарезни видии във вратата и токолоните са завити на тях.От една година е така и нямам никакъв проблем.Мисля че от ляво на вратата беше гумената връзка през която минават всички кабели и после откачаш корите само от ляво само колкото да скриеш кабелите и така до от пред.Може после малко да скърцат корите кадето си ги откачал но риск,щом искаш да имаш и колони на задната врата.

Това е от мен,ако има нещо питай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря ви за помощта, вече намерих решение на проблема.

Посъветвах се с една фирма за озвучение, която ми предложи да ми монтира мощни предни колони и в задната част да ми изработи кутия или да ми сложи субуфер в багажника.За в момента съм си сложил две 17-ки по 170W + пищялки отпред и смятам да закупя едни колони на Pioneer модела е TS-X150, които са за външен монтаж и с тях да приключа въпроса, като ги сложа директно на щората.В монта дори и само с предните колони се чува добре отзад, но за още по-добър ефект ще сложа и отзад.

Благодяря ви отново за помоща и предложенията. :mitsu-smiley:

Ако някой се интересува ще му пратя снимки да види как съм го направил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди време, с помощта на братовчед ми, направихме кора за багажника, с идеята да сложа някой ден колони на нея. Ето няколко снимки:

 

http://media.snimka.bg/7723/021701531.jpg

http://media.snimka.bg/7723/021701524.jpg

http://media.snimka.bg/7723/021701528.jpg

http://media.snimka.bg/7723/021701529.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...