Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Каре


Препоръчано мнение

Кажете от къде да купя ляво (външно) предно каре и маншон за дясното, защото само лявото се скапа. И също ме интересува цената им. Колата е Лансер GLXi 1989г. Ако става и от Hyundai също може. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Виж в "Сервизи и магазини за Мицубиши" телефоните на "Вили Кар" и "Автогарант" и се обади там да попиташ. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Виж в "Сервизи и магазини за Мицубиши" телефоните на "Вили Кар" и "Автогарант" и се обади там да попиташ. :mitsu-smiley:

Месец Януари смених ляво външно каре.Поръчах го в един сервиз за 75 лева и поставянето за 15

лв.Карето идва заедно с маншона,така че няма проблеми поръчваш го и на следващият ден пристига.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Месец Януари смених ляво външно каре.Поръчах го в един сервиз за 75 лева и поставянето за 15

лв.Карето идва заедно с маншона,така че няма проблеми поръчваш го и на следващият ден пристига.

А какво производство беше? И ако можеш да ми кажеш в кой сервиз. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво производство беше? И ако можеш да ми кажеш в кой сервиз. :)

Мисля че бяха ЕС но за сега нямам проблеми.Аз съм от Свищов при нас се поръчват в сервиза

имаме около 4 -5 сервиза които работят с поръчки.Носят ги от Русе или Плевен с маршрутните автобусчета и става много бързо.На следващия ден са в сервиза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно! Мерси за отзивчивостта! :) Смятам да проверя по магазините в София и най-накрая като намерим части мислим да я закараме в сервиза на Hyundai, защото сме много доволни от поддръжката на колата на майка ми, която правят именно там. Ако някой знае нещо повече и се е занимавал скоро, нека да сподели ако може. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...