Премини към съдържание

Проблем с GDI


bulet_proof

Препоръчано мнение

Здравейте приятели. Аз съм нов тук и се радвам, че се присъединих към вас! Карам CARISMA 1.8 GDI от година и половина и съм много доволен от нея! Само че се появи проблем с оборотите на колата и няма кой да ми помогне по въпроса за решаването му. Моля, ако някой има представа да ми пише! Благодаря ви! :)

Редактирано от Big Boss
Моля, пиши следващия път на кирилица!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Честито за придобивката... Страхотен автомобил! Ще те помоля да си редактираш мнението на кирилица (преди модераторите ;) ) Относно Каризмичката свържи се с Милен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Честито за придобивката... Страхотен автомобил! Ще те помоля да си редактираш мнението на кирилица (преди модераторите ;) ) Относно Каризмичката свържи се с Милен

Мерси човек, а да имаш негов телефон?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пиши му лично съобщение на Милен!

Искам да те питам все пак какво точно прави колата с оборотите и от кога се появи проблема? С какъв бензин караш и правено ли е нещо по тази кола?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси човек, а да имаш негов телефон?

 

Номера му го има в профила е човек... гледай от ляво под снимката ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиши му лично съобщение на Милен!

Искам да те питам все пак какво точно прави колата с оборотите и от кога се появи проблема? С какъв бензин караш и правено ли е нещо по тази кола?

Ами, започна първо да държи ниски обороти, като аха да загасне! Закарах я в сервиз и от там тръгнаха проблемите! Компютъра не отчита нередности, а колата се форсира сама на празен ход, а и в движение - както си намери за добре и е ужасно за каране. Всеки вика - не знам от какво е и не съм виждал такава! Тегаво ми е вече... :)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами започна пьрво да дьржи особено ниски обороти, като аха да загасне! закарах я ж сервиз и от там трьгнаха проблемите! компютьра не отчита нередности а колата се форсира сама на празен ход и в движение, както си намери за добре и е ужасно за каране а всеки вика незнам от какво е и не сьм виждал такава! тегаво ми е вече :)

 

Е, нали ти казахме!

Потърси Милен и спри да разхождаш колата по самозванци!

 

 

 

И моля те, постарай се повече при писането!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...