Премини към съдържание

Имам си блъснат Lancer


Rado193

Препоръчано мнение

Здравейте, имам си един лансер от 1988г 1.5 двигател ... не сам поглеждал цифрите и буквите на двигателя...

значи количката ми е ударена отдясно и е смачкана от предната врата назад всичко ( като стоповете са здрави като по чудо ) ... от другата страна е пострадала задната врата и задния калник, както и задния капак се смачка (това щото облегалката на задната седалка едвам не излезна отляво)...

и в общи линии искам да ви питам какво ще е добре да направя ?

мога ли да и взема някакви пари в някоя морга ( и дали изобщо биха взели такава кола )

и дали евентуално на някои биха му трябвали останалите части от нея ...

 

ще сам ви благодарен за някоя разумна препорака какво горе доло бих могал да направя/о чаквам...

 

е маи това е, дано да съм се обяснил разбираемо ... мерси предварително :)

 

Редакция:обясни го на латиница и ти редактирах мнението за последно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен най-добре ще е да качиш някакви снимки, за да добием по-ясна представа за състоянието на колата ти. Ако може да се оправи, като чета пораженията, би излязло доста солено, но все пак си е вариант. Важно е да не е посукана. Ако пък не ти се занимава с оправяне и имаш възможност за нова кола, което ще опре до цената за поправка на тази, ти си преценяваш де... за морга- по-добре е да продаваш на части(примерно компютърната кутия съм убеден, че веднага ще я купи някой, защото е доста проблематична при този модел). Това е от мен, но ще е хубаво да дадеш снимки. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен най-добре ще е да качиш някакви снимки, за да добием по-ясна представа за състоянието на колата ти. Ако може да се оправи, като чета пораженията, би излязло доста солено, но все пак си е вариант. Важно е да не е посукана. Ако пък не ти се занимава с оправяне и имаш възможност за нова кола, което ще опре до цената за поправка на тази, ти си преценяваш де... за морга- по-добре е да продаваш на части(примерно компютърната кутия съм убеден, че веднага ще я купи някой, защото е доста проблематична при този модел). Това е от мен, но ще е хубаво да дадеш снимки. :)

Ако стоповете стават за Лансер 90г. , ще ги взема. За моята кола цялото боядисване, а тя е доста поочукана, плюс смяна на предно стъкло ще струва около 700 лв. В този вид, в който е в момента, въпреки, че двигателят е перфектен и гори 5 на 100 дизел, просто няма кой да я купи, освен на части. Така че реших да я боядисам и да си я карам. А може някой да я хареса след боядисването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако стоповете стават за Лансер 90г. , ще ги взема. За моята кола цялото боядисване, а тя е доста поочукана, плюс смяна на предно стъкло ще струва около 700 лв. В този вид, в който е в момента, въпреки, че двигателят е перфектен и гори 5 на 100 дизел, просто няма кой да я купи, освен на части. Така че реших да я боядисам и да си я карам. А може някой да я хареса след боядисването.

 

Тая кола си е завинаги твоя! Никога няма да и вземеш добри пари, а си е хубава кола въпреки годинките. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола си е завинаги твоя! Никога няма да и вземеш добри пари, а си е хубава кола въпреки годинките. :)

Жал ми е да я оставя в автоморга, затова съм решила да я боядисам и да си я карам, докато може. Още повече, затова, че тя не се разваля. Карам я на автомонтьор само на профилактика. За 7 год. единственото, което е сменяно по нея са акумулатор , гуми и чистачки. За сравнение ще ви кажа, че преди да купим вана имахме Ауди В4 Авант. Два пъти за една година ни остави на пътя, изтече и маслото, сменихме и бензиновата помпа и още какво ли не. Отървахме се от нея по най- бързия начин.В момента сме с две коли Мицубиши, и смятаме да останем верни на марката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам си един лансер от 1988г 1.5 двигател ... не сам поглеждал цифрите и буквите на двигателя...

значи количката ми е ударена отдясно и е смачкана от предната врата назад всичко ( като стоповете са здрави като по чудо ) ... от другата страна е пострадала задната врата и задния калник, както и задния капак се смачка (това щото облегалката на задната седалка едвам не излезна отляво)...

и в общи линии искам да ви питам какво ще е добре да направя ?

мога ли да и взема някакви пари в някоя морга ( и дали изобщо биха взели такава кола )

и дали евентуално на някои биха му трябвали останалите части от нея ...

 

ще сам ви благодарен за някоя разумна препорака какво горе доло бих могал да направя/о чаквам...

 

е маи това е, дано да съм се обяснил разбираемо ... мерси предварително :)

 

Редакция:обясни го на латиница и ти редактирах мнението за последно

... според мен е по-добре да я продадеш на части- за японските автомобили трудно се намират части, камо ли пък евтини!

 

Ще я продадеш, като топъл хляб :good: ... аз лично също бих си взел нещичко от нея... но е хубаво все пак да пуснеш няколко снимки на горката колица...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще се постарая да щтракна някоя друга снимка, или може да постна една снимка от катастрофата...

иначе мисля че стоповете не са като на '90та година... тя е нещо като подобен модел на онези от 86-та с някои леко забележими разлики...

а за състоянието ... смачкани са всички врати без шофьорската(от шофьорската страна прозорците са здрави, както и предния е здрав, но не е оригинален, или поне не пише мицубиши на него), задните калници не стават(освен може би задния ляв с леко поизправяне), задния капак също и задния прозорец е счупен... другото и е здраво... има и газова, но бутилката отзад и е руска, иначе отпред е рензо ланди ... а и щях да забравя и предните седалки са целите в кръв и не знам дали изобщо да ги споменавам като части ;)

в мобиле беге продават една такава: http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&l...3019&f1=details

това го пиша за да се ориентирате за модела ...

 

е май това е за сега, остава само тия дни да се постарая за снимки евентуално...

 

а и ако знаете да ви питам за някоя морга ако се стигне до там, защото в тези общите не искат мицубиши...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питал ли си в Анкол или някоя от околните автоморги? За Анкол и една от другите знам че имат части за Colt със сигурност щото ходих преди месец. Анкол се намира по пътя за Пловдив в вилна зона Врана от дясната страна. Има си отбивка и големи надписи .. ако не караш с повече от 150 трябва да я забележиш :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

благодаря ви много , искам да помоля модератора да изтрие тази тема, защото си реших проблема с колицата ... мерси много на всички ;) ... пък ще черпя някой път :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...